Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék fogyni 3 hónap...

Mennyit tudnék fogyni 3 hónap alatt? Segítene valaki a motivációban?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, hetente 4-5x 1,5-2 órát sportolok(kézilabda). 167 cm vagyok és 71 kg. Szeretnék lefogyni kb. 10-15 kg-t. Ha 3 hónap alatt hetente legalább 4-5x futok plusz otthon tornázok, annak lehet valamiféle eredménye? És elkezdenék egészségesen táplálkozni is. Az életmódváltáshoz keresnék olyasvalakit, akinek ugyan ez a célja, és ráérne velem beszélni róla. Így tudnánk motiválni egymást és lenne, ami tovább hajtson minket egy nehéz napon. :)

2017. ápr. 20. 21:20
 1/3 anonim válasza:

Szia, nekem 3 hónap alatt 10 kg ment le. Nagyon szívesen beszélgetnék veled erről, bár én már nem szándékozok fogyni, csak megtartani ezt a súlyt. Nekem a sporthoz kellene motiváció, mert nem igazán vagyok sportos típus :D

Ha van kedved írj privátot :)

14l

2017. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt reálisan és az egészségedet is figyelembe véve 6-7 kg lenne a legjobb de heti 1 kg-os fogyás is mondjuk,hogy elmegy...

Tehát amit maximum fogyhatsz az 12 kg pl.

2017. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz privit. De csak akkor ha komolyan gondolod. Rengeteget bírok beszélni a táplálkozásról és a sportról.

Ennek így lesz eredménye de majd figyelj a kalóriákra is:)

17/l

2017. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!