Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó vagy nem?

Szerintetek ez jó vagy nem?

Figyelt kérdés
170cm magas vagyok és 60kg. Általában aki velem egy magas, az 50/55kg. A derekam nagyon vekony, fennt nincs gondom, de csípőtől lefele széles vagyok és bazi nagy a hátsom. Fizikai munkát végzek, így sportra nagyon nincs erőm, a diéta meg a programbeosztásom miatt nem tudom mennyire jönne össze. Mégis ha valaki tud ajánlani valamit, szivesen meghallgatom.

#magasság #túl kövér
2017. ápr. 27. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne kifogásokat keresd, hanem a megoldást arra, hogy tudj sportolni ill. hogy a diétát be tudd illeszteni a napi programodba!

"Szerintetek ez jó vagy nem?" -erre mégis mit kéne írni? Mi a jó? Vagy nem jó?

2017. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Fizikai munkát végzek, így sportra nagyon nincs erőm, a diéta meg a programbeosztásom miatt nem tudom mennyire jönne össze. "

Ez csak üres kifogás!

Én napi 10-12 órát dolgozom, fizikai melót (nyomda)

Mellette ott van a nap házimunka is mint főzés, mosás, takarítás, gyereknevelés. Mégis este van 1 órám arra hogy elmenjek egy konditerembe, és edzek egy kicsit.

Egy időben otthon tornáztam. Ez is egy megoldás. Az étkezésről annyit, hogy a munkához lehet igazítani a diétát.

2017. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A magasságom és a kg közti egyeztetésre értettem, hogy vagy nem.... de azért köszönöm a kritikát jól esett.

U.i. Szívesen cserélnék veled és dolgoznék a nyomdába.

2017. ápr. 27. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:

A súlyod elvben jó, de ettől még lehetsz "plöttyedt" és izomtalan.


Ha változtatni akarsz, akkor változtass, mindenki eg tudja tenni. Ha nem megy egyszerre a kaja meg a sport, akkor egyelőre próbálj csak a kaján módosítani. Előre tervezéssel és 5 darab műanyag dobozkával az egész napi étkezésed magaddal tudod vinni egy sporttáskában. Különböző méreteket érdemes venni. Így el tudsz vinni reggelire egy zabkását fahéjjal, tízóraira cottage cheese-t vagy túrót/joghurtot bekeverve aprított zöldséggel, fűszerekkel. Ebédre valamilyen főzelékféle (rántás nélküli verzióban), párolt zöldség, barnarizs és hús, fasírt, tojás stb.. Uzsonnára pár szelet rizspufi sonkával, egy kis adag sajt, főtt tojás, kevés natúr olajos mag stb. Vacsora már otthon is mehet, de ha magaddal vinnéd, arra is valamilyen saláta, natúr páclében eltett tonhallal vagy ilyesmi.


Mindezt este össze tudod készíteni a hűtőbe, másnap reggel csak kikapod onnét és mehetsz.

2017. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!