Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés

A testvérem nap mint nap úgy köszön, hogy "Szia dagadt". És a másik is.

Mostpedig már tényleg dagdt vagyok. Tidnátok segíteni?

Előreis köszi!


2017. ápr. 27. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze. Írunk neked egy könyvet, étrendet, edzéstervet. Mindezt ingyen.
2017. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia hány éves vagy? Én is most fogyozom mert anyukam mindig azt mondja hogy nem kellene ezt meg azt ennem mert hizlal

Nem mondja ki de tutira azt gondolja dagi vagyok:(

Mostanaban nagyon keveset eszem es mar lement 2,5kg :D

2017. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Először is b.aszd pofán a testvéreidet, másodszor meg válts életmódot, kezdj el sportolni és egyél olyan ételeket, amik egészségesek és kevésbé hizlalnak :)
2017. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-leszámitva minden választ köszönök(az 1. válaszadóra gondolok!)
2017. ápr. 28. 07:37
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Ne írogass nekem privátot nyomi! (tiltottalak)

2. Mit gondoltál, hogy majd itt teljes életmódtanácsadás folyik?

3. Gondolom a másik két válaszból qrvára kiokosodtál.

2017. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te vagy nyomi, mert a gyakori kérdéseken ha kérdeznek nem kötepező rájuk válaszolni.
2017. ápr. 28. 21:34
 7/10 A kérdező kommentje:
*kötelező
2017. ápr. 28. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz a szádra dagadék! Az ilyen senkiháziakat,akik semminek sem néznek utána, csak azt várják,hogy a szájukba rágják a dolgokat, azokat kötelező szétoltani.
2017. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hééé! :O Én a 3. válaszoló vagyok és én is normális választ adtam! Nem fejtettem ki hogy pontosan milyen ételeket kell enned meg mit sportolnod, ennek utána tudsz nézni igazából, de a testvéreid ha ilyen kegyetlenek őket is helyre kéne tenned... Ne viseld el hogy dagadtoznak... vagy verekedj vagy találd meg az ő gyenge pontjukat. Aki szeret az nem dagadtoz le minden köszönéskor!
2017. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi most látom hogy félreértettelek, hirtelen azt hittem azt mondod hogy az elsőnek köszönöd (azt meg nem néztem mit írt) akkor semmi semmi! :D
2017. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!