Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem diétás étrendeket?

Írnátok nekem diétás étrendeket?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy sokszor egyél keveset. De ez konkrétan mit jelent? Naponta fél órát kocogok, nagyjából azzal tisztában vagyok mik az egészséges kaják, de össeállítani nem nagyon tudom, hogy mikor mit és mennyit egyek. Köszönöm annak aki segít!
2010. máj. 15. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Egyél fele annyit mint eddig és garantált a fogyás.
2010. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem válaszolok anélkül, hogy megkérdezném, hogy hány kiló, centi és éves vagy. Mert a fogyókúráról itt érdeklődők 80%-ának semmi szüksége fogyókúrára. Amúgy reggelire teljes őrlésű gabona (kenyér, nem agyoncukrozott müzli), zöldségféle, fehérje (pl sajt, joghurt), eédre meleg étel (nem zsíros, hanem híg leves:hús-, zöldség-), sovány hús (csirke, pulyka,hal, változatos párolt zöldségkörettel.)Vacsora vegyes saláta lefekvés előtt 3 órával). Tízórai, uzsonna zöldség, gyümölcs, sovány tejtermék, pár szem dió, mogyoróféle nasinak.
2010. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
164 cm, 72 kg, 34 év. Nagyjából 8-10 kilót szeretnék leadni, de mióta 2 éve szültem, a testem nem úgy reagál a "fogyókúrára" mint azelőtt. Köszönöm a hasznos válaszokat!
2010. máj. 15. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
mi lenne ha fogyókúra helyett inkább sportolnál?
2010. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10.16.-os válaszolónak: valószínüleg nem olvastad el figyelmesen a kérdésem, amiben szerepel, hogy napi fél órát futok/kocogok!! Szóval, nem írnátok le 1-1 mintaétrendet??? Kösziiiiii
2010. máj. 15. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

íme egy mintaétrend:

reggeli:rozskenyér sajtos tojásrántottával, zöldséggel

tízórai:gyümölcssaláta

ebéd:erőleves, pulykamell párolt zöldséggel

uzsonna:joghurt

vacsora:tonhal salátával

2010. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
azt írtad, napi fél órát kocogsz, az nem futás - fél óra futás az fél óra futás vagy fele séta? inkább: [link]
2010. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17.06.-os! Rossz lábbal keltél fel, vagy alapból vagy ilyen kötekedő??? Már ne is haragudj, de a kérdésem nem a testmozgásra, hanem kizárólag a táplálkozásra vonatkozott! Köszönöm szépen, de sportoltam életemben annyit, hogy tudjam mi a futás/kocogás és a séta közti különbség! Nem értem miért kell itt állandóan okoskodni!!! Ha nem tudsz/vagy akarsz a kérdésre KONKRÉTAN válaszolni, akkor inkább ne írj semmit!
2010. máj. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!