Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit javasoltok fogyókúra alatt?

Mit javasoltok fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta diétázok és le is ment a java kalóriaszámlálással. Viszont a makrotápanyagokra és az élelmiszerek minőségére nem annyira figyeltem. 6 kiló van hátra és szeretnék életmódot váltani. Eddig vegetáriánus voltam, most át szeretnák térni vegánra, és ezt azért emelem ki, mert nyilván így nem a húsra, túróra, tojásra fog esni a hangsúly. Az lenne a kérdésem, hogy ti miktől szabadultatok meg, amivel sikerült leadni a felesleget (pl: fehér liszt, cukor), és mire fektették a hangsúly. Egyszóval minden érdekel, ami ilyen apró változtatás, de mérvadó.

2017. ápr. 30. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Erre vannak külön tanfolyamok, keress fel egyet
2017. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, a glutént hagynám ki a helyedben, az agyonfeldolgozott dolgokat, a hozzáadott cukrot... Mint vegán, túl sok ételcsopoortot már nem zárhatsz ki, hacsak nem vagy nagyon bátor és tudod, mit csinálsz, de ez nem kezdő vegánoknak való, azt hiszem... Én tuti sokmindent ennék nyersen. Egyszer találkoztam a nyersvegán életmóddal s azóta sem tudok leszokni arról, hogy szinte minden étkezésre egyek nyers zöldséget...

Remélhetőleg tudsz valamit a fehérjekomplettálásról, bár ha változatosan s nem nagyon keveset eszel, akkor nem olyan nehéz.

2017. máj. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!