Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a combom...

Miért van az, hogy a combom külső része narancsbőrös?

Figyelt kérdés
Máshol szinte nincs is, csak a combom külső felén. Onnan hogy tudom eltüntetni a narancsbőrt? Milyen gyakorlatokkal?
2017. máj. 4. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Plusz egyél kevesebb sz..rt és kevesebb húst. A sok salakanyag felhalmozódik ilyenkor a szervezetben.

2017. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A narancsbőr természetes a nőknél.

Más, lazább a szövetfelépítése a nőknek. Az egésznek a célja, hogy jobban elviselje a folyamatos változásokat melyek pl. a szüléssel járnak.

Ha közelről megvizsgunk egy zsírszövetet, úgy néz ki, mint egy fánk.

Masszőrként elmondhatom, hogy a legizmosabb, legsportosabb nőnek is ilyenek a zsírszövetei. Csak kevesebb van belőle.

2017. máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen salakanyag? :D kérlek definiáld pontosan, mert ez így elég hókusz-pókusz szagú... mérgek és salakanyagok :D best ever.


Kedves kérdező: heti 3x futok 5 km- t legalább, gyerek korom óta sportolok, egy ideig versenyszerűen. De 15 éves korom óta van narancsbőr a fenekem/ külső combom egy részén. Ami javított nálam a helyzeten az a masszázs volt. Olvastam is egy tanulmányt, hogy a vérkeringés fokozásával javítható a helyzet, ez alapján próbáltam ki magam is. Először magamnak, majd egy-egy alkalomra elmentem masszőrhöz.

Egyébként tisztán hormonális + kötőszöveti gyengeség+ nem megfelelő vérellátás okozza.

Táplálkozással annyit tudsz javítani, hogy több zöldséget iktatsz be, és E-vitamin tartalmú olajos magvakat. Meg a B-komplex vitamin hatásos egy picit, a vízmegkötést mérsékli.

És a mozgás persze, de mint látod az sem minden.

2017. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!