Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogok felszedni kilókat?

Fogok felszedni kilókat?

Figyelt kérdés
Napi 25-30-50 percet mozgok... de vmennyit mindennap. El kell utaznom egy hétre és nem lesz lehetőségem tornászni. Ja és vizet se tudok majd napi 2,5-3l inni, mert ugyebár buszos utazás stb. Most ez mennyire fogja befolyásolni az alakomat? Persze étkezésre odafigyelek majd, ha a minőséget annyira nem is tudom majd megválogatni, a mennyiségre nagyon figyelek.
2010. máj. 15. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

mivan?!!!! huszonéves kib*szottul elkényeztetett apuci kedvence lehetsz... már ha lány vagy


túl fogod élni

2010. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyhetes buszos kiránduláson gondolom rengeteg városnézés is lesz.Hova utazol egyébként?Szerintem kilómétereket fogtok gyalogolni,bőven helyettesítve lesz a napi 20 perces tornád így is.A folyadék nem luxus,hanem kötelező,még ilyen kirándulás alatt is.Napi 2liter minimum.A kaja mennyiségét se szorítsd vissza drasztikusan,mert nem akkor fogsz enni,amikor akarsz,hanem,amikor idő van rá és ha egy étkezést is kihagysz leeshet a vércukrod és összeesel.Egy hét alatt nem tudsz drasztikusan meghízni és szerintem nem is fogsz!
2010. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát első te alaposan elk+rtad...

Második ja sokat fogunk sétálgatni.. tudom, hogy megkellene úgyis innom 2l-t.. de nagyon sokat járok a wcre, ami nembaj, csakhát ott nem lesz alkalmam a mellékhelyiségeket keresgélni.

2010. máj. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!