Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a futás lerázza...

Igaz, hogy a futás lerázza rólunk a kilókat?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem fogyni szeretnék, hanem formásodni. Kicsit löttyedt a fenekem és a combom. Futás segíthet rajta? Az étkezésen kell változtassak? Amúgy 172 cm vagyok és 62 kg.
2011. szept. 25. 15:33
 1/4 anonim válasza:
76%
a futás a legjobb módszer erre hidd el, nekem is a futás segített formásodni
2011. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A futás is jó, de akár kerékpározhatsz is, ha azt jobban szereted, vagy úszhatsz, teniszezhetsz, lovagolhatsz, stb...


Ha elkezdesz mozogni, úgyis változni fog az étkezésed, hagyd, hogy a szervezeted irányítsa az étkezést, ne ijedj meg, ha több ételt kívánsz, az normális. :)


Alakformálásra szinte bármilyen sport jó, de a leggyorsabb eredményt a guggolás fogja meghozni, kezdetnek mondjuk napi 2x50. :)


Jó alakformálást! :)

2011. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz,de nagyon jó R.R 2009. 20perc comb.
2011. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fanni90 válasza:

Segíthet, de jó látod: az alap az étkezés.Emellé súlyzós edzés is kell a formálódáshoz.

Hogy eszel, mennyit futsz?


[link]


most nagy hirtelen ezt találtam, de van még egy csomó ilyen témájú cikkem , ha érdekel.

2012. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!