Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? (rövid a kérdés)

Ez mitől lehet? (rövid a kérdés)

Figyelt kérdés

[Fiú vagyok]

Egy éve 14 éves voltam, elég alacsony - 155 cm és ehhez társult 54kg. Elkezdtem sokkal többet mozogni, elhagyni a csokit,csipszet,és egészségesen enni,élni. Le is fogytam 48kg-ra. Sokat sportolok azóta is, és az étrendem is próbálom ehhez igazítani. Most nőttem 10 cm-t, és ugyanannyi vagyok, mint voltam, tehát olyan 54-55kg. 2 hónapja elkezdtem foci edzésekre is járni, és azóta kicsit többet is eszem, de nem csokit vagy ilyeneket. Szóval most vagyok 54kg, de nem nézek ki kövérnek, csak a hasam nagy még picit de az semmi. Ez miért van? Miben híztam? Izomban, hogy ennyire nem látszik?

15/F


2010. máj. 15. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem! Hanem magasabb lettél, és a magasságodhoz több kiló kell.....ha érted hogy értem...:D:D:D
2010. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mivel magasabb lettél a csontjaid is nehezebbé váltak(erős csontozat=nagyobb testsúly)emellett elképzelhető, hogy izomban is gyarapodtál, ennyi sport mellett. hajrá, csak így tovább:)
2010. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!