Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó diétát ami nem annyira durva?

Figyelt kérdés
5 kg-t szeretnek fogyni junius kozepeig. Nem szoktam nassolni csak az a baj, hogy nem reggelizem es nem is vacsorazom ami tudom, hogy baj de nem tudom mit csinaljak. Es ha ez nem lenne eleg csak fel litert iszom meg naponta...

2017. máj. 10. 15:52
 1/2 anonim válasza:

Szia az fontos lenne hogy egyél és igyál is azzal h nem vacsorázol és nem reggelizel avval nem érsz el sokat inkább egészségesen kellene táplálkoznod.

[link]

2017. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem baj, ha nincs rá szükséged. Számomra az ideális életmódban csak egy kései ebéd van (esetleg uzsonna is). Rengeteg infót lehet találni az időszakos böjt előnyeiről, olyan 4 órás evési ablaknál maximalizálódnak az előnyei állítólag, no persze, csak ha az adott ember jól érzi magát vele, van, akinek ez iszonyúan rossz ötlet lenne.


A fél liter ivás nem mond semmit, mennyi vizet juttatsz be a szervezetedbe? Ha ételből literszámra jön, az más, mintha nem. De ha kevés a víz, az nagy baj, szerintem te is tudod, mi a megoldás, fogj egy poharat vagy flakont, tedd magad mellé és igyál.


Jóformán nem adtál infót, így hogy segítsünk? Ha valami hiba, hát javítsd ki (ha nem megy, írd le, hogy mi a gond). Ha szerinted neked kell reggelizned, reggelizz... Nem értem a problémát, az a helyzet.


De első körben egy életmódváltás jó lenne. Jó étrend, mozgás...

2017. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!