Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rengeteg édességet eszem kb.1...

Rengeteg édességet eszem kb.1 hónapja. De mégsem híztam. Hogy lehez ez? 14/L

Figyelt kérdés

Mai nap is rengeteget ettem.

Reggeli; 2 szelet nutellás fehér kenyér

Tízórai; 1 banán

Ebéd; 1 nagy tál spenót egy darab tojaással

És most jön a bibi;

2 darab kinder pengui, egy zacskó kakakós nápolyi meg egy zacskó keksz. Ez csak a maii nap...

De nem fogom felsorolni az összes napomat.

Az a lényeg,hogy minden nap rengeteg édeset ettem kb 1 hónapja.

1 nap rengeteg sütit, 2. Nap az egész merci csokit, 3. Nap 2 tábla csokoládét, 4.nap kb. 18 palacsintát, 5. Nap 8 kókuszgolyót.

És így tovább. Nem akarok hízni! (Hál'istennek még nem híztam) de ez hogy lehet?

Mérsékelni kéne a finomságokat. De nem tudom,mivel ott van a szekrénybe. És ha vesznek,nem csak 1 darabot vesznek,hanem többet, és így az egész lecsúszik. Pedig sokat eszem,de akkor is kimegyek a konyhába érte.Egyáltalán,hogyan csináljam,hogy csak keset egyek a finomságból.

Ui; Nem szoktam sportolni.


2017. máj. 11. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Majd évek múlva te fogod feltenni azt a hülye kérdést, hogy hogyan fogyjak 20 kilót 1 hónap alatt.


Értsd meg, hogy ez nem így működik, hogy megeszel egy csokit, és másnapra hatalmas hurkáid lesznek. És ugyanígy fordítva: azért mert a sok ésszerűtlen zabálás után 1 napig fogyókúrázol, nem fogsz fogyni.


Folytasd csak ezt a hülyeséget, és majd fél év után nézd meg magad.

Arról nem is beszélve, hogy szinte semmi tápanyagot nem viszel a szervezetedbe, csak szemetet eszel, hosszútávon nem csak esztétikailag leszel rottyon, hanem egészségügyileg is.

"Egyáltalán,hogyan csináljam,hogy csak keset egyek a finomságból. " --- ÖNFEGYELEM!

A mozgást is épp itt az ideje, hogy elkezd.

2017. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan alkat, genetikával rendelkező ember, aki a szemét kajától sem hízik. Szerencséd van. Nekem a barátnőm ilyen alkat, nagyon vékony, pedig jóval többet, és rosszabb minőségben étkezik, mint mondjuk én. Csak én hízékony vagyok, ő meg nem. Viszont a hízástól függetlenül egyáltalán nem egészséges.
2017. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel az édességeken kívül jóformán nem ettél ma semmit, nem tuti, hogy többletben ettél.

Amúgy nem mindenki tud könnyen hízni. Én a leírásod alapján tippelve jóval többet ettem, amikor évi 1 kilót híztam és sosem voltam aktív.


1 hónap az nem sok idő, lehet, hogy felhasználod, amit beviszel (direkt begyorsuló anyagcsere, rossz emésztés...), lehet, hogy hízol te, csak nem olyan gyorsan, hogy feltűnjön.

De csak mert sok édességet eszel, még nem feltétlenül eszel többet, mint ami neked kell.


Meg lehet állni, hogy ne egyél édességet. Szerintem nem érdemes, de cukros vackokat enni akkor sem kell, jóféle édességeket is készíthetsz. A banán pl. OK s az pl. kakaóval elkeverve egész remek csokipudingot ad. A palacsinta az rendes étel, csak édes, az is OK, bár 18 az szép, már ha nem vékony kis semmik, hanem tartalmasak.

2017. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan alkat, genetikával rendelkező ember, aki a szemét kajától sem hízik."


Ja, egy darabig. Aztán hipp-hopp elmúlik 25 vagy 28 éves, és búcsút mondhat a pompás anyagcserének.

2017. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!