Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha hízni szeretnék?

Mit tegyek ha hízni szeretnék?

Figyelt kérdés
egy 15 éves srác vagyok lehet hogy ez a testalkatomban van de akkor is most 165-170cm magas vagyok kb és 53 kg e mellet focizok a falucsapatban az iskolacsapatban biciklizek jártam capoeirázni most thaiboxra fogok e mellet a rengeteg mozgás mellet lehetne valahogy hízni ugy hogy nem kelljen abbahagynom a mozgást??
2010. máj. 16. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Miket eszel hétköznap és mit hétvégén? (lesz, aki azzal jön, hogy egyél mindent, bármit és sokat, arra ne hallgass, én 25 éves koromig egy dekát nem híztam, pedig jó étvágyam volt, míg növésben vagy, nehéz hízni, ha nem olyan az alkatod)
2010. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzések. Jó lenne konditeremben,a bodybuilder.hu -ról leshetsz edzésterveket. Össze vissza ne kezdj el zabálni,mert egyrészt nem egészséges akkor sem ha nem hízol meg,másrészt azért egy izmos,szálkás test gusztusosabb mint egy hájas.
2010. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi még szerintem növésben vagyok a tesóm is meghízott miután már lelassult a növekedésben


akkor ha vékony is vagyok jól fog állni az izmos test?

2010. máj. 16. 11:02
 4/9 A kérdező kommentje:

hát hogy mit eszek nem tudom pontosan csak azt hogy ehetnék többet is


eszek kb kenyeret,kiflit,szalámit ebédet édességet,gyümőlcs meg ami kéznél van


zsíros ételeket nem szeretem

2010. máj. 16. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj. Figyelj arra, hogy minden nap legyen főtt étel (leves is lehet), zöldség vagy gyümölcs (de legalább minden másnap), tejtermék, zsírokból van jó is, hiszen a zsírban oldódó vitaminoknak kell, de a túl zsírosat tényleg jó kerülni. Állítólag egy nap 4-5-ször kéne enni (én átlag 4-szer eszek). Az édességet se kell elhagyni vagy másra cserélni. Ha leállnak a növekedési hormonok, fogsz tudni hízni, de szerintem kövér sose leszel, az izomzat meg nem csak azért jó, mert jól néz ki, hanem hasznos is, ha majd a saját lakásodban tologatni kell a bútorokat :-)

Nem tudom, főzni szoktál-e, egy jól sikerült menü meghozza az étvágyát a szakácsnak is, bár hízásban nem biztos, hogy segít ebben a korban.

Még esetleg az is fontos, hogy mennyire élsz nyugodt életet.

2010. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
waooo köszi
2010. máj. 16. 11:54
 7/9 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

dohányzás erősen mellőz.

Testépítés, mint ahogy itt javasolták, és az ő kajálásukat érdemes lemásolni.

Ha van rá pénzed, akkor Volumass 35 vagy Jumbo. Ezek tömegnövelők, szénhidrátot és fehérjét tartalmaznak. Por alakú készítmények, testépítők fogyasztják, pont arra való, amire te vágysz. Lehetőleg minden edzés után közvetlenül igyál egy ilyen turmixot.

Nem olcsó mutatvány, de nagyon hatásos. Igazából olcsóbb egy kicsit, mintha nagyon jó minőségű étellel próbálkoznál, bár annyit azért nem ér. De kényelemesebb, és tuti, hogy meg tudod inni, ellentétben a plusz kajával.

2010. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És hol kapom meg ezeket a szereket?
2010. máj. 16. 17:49
 9/9 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
testépítő boltokban, meg rendelhetsz a neten is.
2010. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!