Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A citromkúrát lehet más...

A citromkúrát lehet más diétákkal párhuzamosan alkalmazni?

Figyelt kérdés
Citromkúra: [link]
2010. máj. 16. 13:57
 1/8 anonim válasza:
szerintem ez elég hatásos diéta lehet, főleg hogy 2 hét alatt 10 kilót is fogyhatsz. én a helyedben erre az 1re gyúrnék rá :)
2010. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Igyál még fosatós teát ;)
2010. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Ez nem diéta.

Lefogyni mozgással fogsz és helyes diétával ami sovány húsokon, zöldségeken, alacsony glikémiás indexű szénhidrátokon alapul mint pl zabpehely teljes kiőrlésű cuccok.

2010. máj. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gyakor ***** válasza:
47%
Ott a pont az utolsó válaszolónál!! Citromkúra, te jó ég, mi jöhet még? Attól, hogy megvonod a szervezetedtől az alapvető tápanyagokat még semmivel nem lesz jobb. Meg miez a hány kg-t fogysz mennyi idő alatt, kit érdekel? Ha mész az utcán nem zt nézik hogy hány kg vagy, hanem hogy hogy nézel ki,a testsúly folyamatosan változhat, a tükröt nézd diéta közben és ne a mérleget, mert lehet hogy megcsinálid ezt a kúrát és kevesebbet mutat mert vizet vesztesz meg egy minimális zsírt, de az a citromkúra után vissza jön!
2010. máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sokszor iszom citromlevet (igazi citromból), mert szeretem, kevés vízzel.

Nem fogyok tőle, de nem is ez a cél, hanem a c vitamin.

A kérdező miért fogyna?

2010. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Szia, biztosan lehet, ha bírod. De itt ugye azt írják, hogy ne egyél húst. Amúgy az egyéb diétákban többnyire sok fehérje javasolt.

Szerintem próbáld ki ezt, bajod nem lesz tőle, tuti. Én nem vagyok vega, de alig eszem húst, undorodom tőle, oszt egészséges vagyok mint a makk Marcsi :O)

Ha ez segít, halottam a faluban elsőszájból, két fickó is mondta, hogy csinálta ezt a citromlé ivást, az egyik 10 kilót, a másik 18 kilót lefogyott. Mindkettő benga nagy állat, gondolom tényleg szükségük volt rá, ha fizikai meló mellett túlsúlyuk alakult ki.

A citromos vizet meg a traktoron is meg lehet inni, tehát bármilyen napirendhez könnyel alkalmazható.

Próbáld ki.

egyszer én is csináltam egy hétig, de semmi nem történt.

Viszont a fogak érzékennyé válhatnak, tehát ehhez valami fogkrémet vegyél, tudod a fogzománcot cseszteti a citrom.

Én szívószállal ittam és nem ízlelgettem, csak ittam minta gép. Na nem dumálok annyit. Majd írd ide mi lett a végeredmény kíváncsi vagyok.

2010. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! De inkább csak méregteleníteni akarok... :)
2010. máj. 21. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Citrommal? OMG !!!???
2010. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!