Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgást ajánlotok?

Milyen mozgást ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Már egy-két hónapja fogyókúrázni kezdtem.Eddig az étrendemből vettem ki a cukrot,kevesebb szénhidrát,több gyümölcsöt,zöldséget,vizet

tettem bele.5 kg lement rólam eddig.És amúgy a hasam inkább lapos,de a combom,a fenekem az nagy.Szeretnék mozogni is,és ha már mozgok,akkor a kínos területeimre.De mit mozogjak?



2017. máj. 15. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Valójában tök mindegy, mert az lesz a jó sport neked, amit kellően élvezel ahhoz, hogy ne ímmel-ámmal csináld és ne hagyd abba, hanem lelkesen, örömmel és kitartóan.

Hogy ez neked az úszás, a futás, a pilates, a kerékpár, a spinning, a röplabda, a salsa vagy mi, az szinte mellékes.

2017. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Genetikailag vagy hizékony ezekre a területekre.

Sajnos nincs helyi zsírégetés!

Én figyelek az étkezésre ès kardió-, alakformáló gyakorlatokat végzek (hasra, fenékbe, combra hízok).

YouTube-on sok videó van vagy iratkozz be edző által tartott órákra.

2017. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!