Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap megiszok 3 liter...

Ha egy nap megiszok 3 liter vizet kb és ezen kívül 1-2 nagy pohár zöldteát citromlével és mézzel és próbálom hanyagolni az édességeket és kenyeret se nagyon eszek max kiflit a suliba szendvicsnek akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

és nem eszek sokat eddig se ettem szerintem oskat de továbbra se eszem oylan sokat.

170 centi körül lehetek és szerintem vagyok vagy 80 kiló ami leginkább a fenekemen és a csípőmön látszik tornázgatok is néha de ez sajnos kevés.


2010. máj. 16. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogyás szempontjából lényegtelen,hogy 1 vagy 3 liter vizet iszol e meg naponta. A többi amiket leírtál az meg rendben van.
2010. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az előző válaszolónak írom, hogy nagyon nem mindegy! Bizonyított dolog, hogy a sok folyadék gyorsítja az anyagcserét. Ezáltal több kalóriát égetsz el, de valószínűleg éhesebb is leszel. Viszont ha szénhidrátmentes ételeket fogyasztasz, garantált a fogyás! Min 3 liter folyadék/nap. Tehát hajrá!
2010. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy a sok folyadék előny az eláírom én is :) meg már alapból nem csak fogyás szempontjából hanem a bőr se oylan száraz meg ha kiszáradunk és kórházba kerülünk az nem kellemes tapasztalat! DE remélem tényleg lesz eredménye ennek az egésznek! Mert szerintem nagyon sok az a 80 kiló jó nem vagyok egy olyan alkat hogy nagyon nagy de amennyra nagy vagyok az bőven elég! köszi a válaszokat
2010. máj. 16. 17:58
 4/6 anonim válasza:
én 173 cm vagyok és 60 kg, de sztem még rajtam is van felesleg, én futni meg úszni járok, és ehetsz bármit, csak ne sokat, meg sportolj :D
2010. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lány vagy fiú vagy?

én kb. 162 cm és majdnem 67 kg...

én is fogyózom, bár szerintem sportolj többet, és "folcorn" kenyeret egyél, mármint olyan fogyikenyér félét.most nem jut eszembe hogy hívják.:D

bár ez a válasz nem sokat segített, de azért írtam h sok kiló vagyok, hogy jobban érezd magad...

2010. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D Aranyos vagy hoyg írtál :) minden válasz segít :) Köszi szépe!
2010. máj. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!