Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom hogy nincs helyi zsírége...

Tudom hogy nincs helyi zsírégetés, de csípőből, hasból hogyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Van esetleg valakinek valami bevàlt módszer? Mik azok a tornàk amik első sorban ezekről a helyekről fogyasztanak? A kocogás jó erre?

Persze diéta van mellette?


2017. máj. 19. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
1 trükk kocogás előtt folpack fóliával tekerd be a fogyasztani kívánt területet. Ne szorosan csak tekerd magadra a fóliát. 2-3 réteg elég. És olló is legyen közelben mert amikor végzel tocsogni fog a vízben úgyhogy egyszerűbb levágni.
2017. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

probalkozhatsz mindennel. de ha szart eszel es nem mozgol akkor marad minden a regiben. a folpakkot nem ajanlanam, ha erzekeny a borod, szepen elcseszheted.(ugye vettel mar fel 100%muszal ruhat melegben?).

ha ennyire szeretnel segedeszkozoket akkor esetleg porgetot(termogenikus) kiegeszitott szedj vagy eseleg lipotropikusat(segit a zsirraktarok felszabaditasaban)

2017. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Futással :D


Futás közben jobban dolgozik a hasizom is, a derekad is- én mindig érzem. Nálam centikben mérhető. De mondjuk ha fogyok, mindig a hasam esik be először.

2017. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Mint írtad, nincs helyi zsírégetés. A különböző tornákkal csak helyi izmosodást lehet elérni, a zsírt akkor is onnan fogja előbb felhasználni a szervezet, ahogy genetikailag kódolt.
2017. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hasi tàjèkon a legkritikusabb. Dièta, heti 4 edzés legalàbb. (Sulyzòs is, hogy ne légy löttyedt!).
2017. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Heti top 3 legértelmetlenebb kérdésben benne van.


"Tudom hogy nincs helyi zsírégetès, de csìpőből, hasból hogyan lehet fogyni?"

2017. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

2 válaszolónak igaza van gond lehet hogy ha a bőröd érzékeny rá. De a módszer hatásos.

És nem szabad az egész testet betekerni, mert gátolja sz izzadást. Amúgy pont az a lényege gátolja az izzadás és az adott terület jobban felmelegszik. Így ott több kalóriát használ el. De csak óvatosan kísérletezz vele.

2017. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Mivel nincs helyi zsírégetés, így nincs helyi zsírégetés.

Magyarázzuk még?

Buta kérdés, szerintem te nem tudod, hogy nincs helyi zsírégetés.

2017. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

oké, nincs helyi zsírégetés, de ha egy adott területet jelentősen formálsz, azért van hatása- nem zsírégetés, de izomépítés van, aminek van! látványos eredménye.

Persze rendes, visszafogott kajálás nélkül nem fog menni.

2017. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem létezik időutazás, de valaki tudna segíteni abban, hogyan tudnék visszamenni 5 percet az időben, abba a pillanatba, amikor még nem olvastam ezt a kérdést? :)
2017. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!