Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm/70kg ból hogy fogyjak?

160cm/70kg ból hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
mennyit és hogyan kéne fogynom hogy "normális" kategóriába tartozzon a súlyom?
2010. máj. 16. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lány/fiú? Kor?
2010. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

én 170/75 vok :S

gyógyszerek miatt

de a pasimnak igy tetszek:-D

2010. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
13/L igazából arra gondoltam hogy miket nem kéne ennem és ugye jön a nyár,megyek majd úszni és görkorcsolyázni.
2010. máj. 16. 20:20
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát az átlagos 50-55 kg között van, de még nem válaszoltál a kérdésre, h nő vagy férfi vagy, hány éves?


Mozgással, helyes táplálkozással tudnál úgy fogyni, hogy az ne menjen vissza.


én 21/N vagyok, 47 kg-val, napi 5 óra intenzív mozgással, kb 1200 kalóriával.

2010. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

jah és 159 cm-vel xDD


azt pedig h mit ne egyél: bármit ehetsz, csak tudj mértéket tartani :)


iléetve este 6 után semmit nem kéne.


Ennyi idősen ne fogyókúrázz, hanem mozogj sokkal többet, jobban érzed majd magadat tőle!

2010. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ha sokat mozgok és figyelek miből mennyit eszek,lehetek "normális" szeptemberre?
2010. máj. 16. 20:28
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon figyelsz, akkor látványos lesz a fogyás.

Nem akarlak hitegetni, nem tudom milyen az alkatod, van olyan ismerősöm aki hiába mozog rendszeresen nem tud egy bizonyos szint alá menni, neki ilyen az alkata.


Hogyha "tudsz" fogyni, a 58-60kg összejöhet addigra, utána már kicsit döcögősebb lesz, de semmiképp ne add fel, ne hagyd abba, még akkor sem, ha úgytünik stagnál.

Illetve ne állj rá a mérlegre minden nap, csak hetente egyszer, lehetőleg ugyanabban az időpontban, használj centit is :)

2010. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20:21 uhhh azért ez már túlzás... mindennek van azért határa.. 5 óra intenziv torna mellé csak 1200 kcal? phuu...
2010. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

En ezt csinaltam:

1. Reggeli ha van kedved 2 szendvics

2.Ebed amit foznek edd meg ne sokat egyel de ne is keveset ...annyit egyel hogy ne erezd hogy fullos vagy kulonben is kell az ero a tornara...eves utan egybol AZZONNAL Torna min 1.30 perc...nah jo ha kemeny kazettad van 1.00 ora...utana torna utan semmit nem ehetsz csak puffasztott rizset, gyumolcsot , zoldseget, joghurtot...Es semmi SOHA Csoki chips edesseg semmi....Semmii erted nem ehetsz edesseget ...ha annyira enni akarsz akkor inkabb egyel valami jo szaftos gyumolcsot...vagy jogobellas epres joghurtot hm fincsi xd ...ES ha vege a tornadnak hivd fel a baratnot baratot hogy mennyetek a szabadba hulyeskedni...egyutt...A kajarol meg vond el a figyelmet azzal hogy 1. tanulsz(ez jo modszer karcsu lettem + okos is ;) 2. Enekelsz tancolsz, okorkodol...elvezd az eletet...hidd el a boldogsag tud a legjobban fogyasztani....mit gondolsz amikor szerelmes vagy miert fogyol...mert a boldogsagtol nem vagy ehes ...csak azon jar az eszed hogy mikor lehettek egyutt...ez lehet szerelem...barasag ....barmi....:):):):):) Neh csak fizikailag akarj megvaltozni hanem szellemileg is ...HISZEN MINDEN A FEJBEN DOL EL....Ha meg enni akarsz...akkor ...kerdezd meg magadtol....megeri enni ??? ugyis mindig amig nagy seggem van arra fogok gondolni...egyszer ugy is le kell fogynom...ha nem most akkor kesobb...mert mindig furdalni fog a lelkiismeret...akkor inkabb elkezdem most kibirom azt az 5 honapot...mi az nekem egy eletbol 5 honap semmi..legalabb kiprobalom mekkora az onkontrolom probara teszem sajat magam vajon meddig birom.....:):)): Nekem ezek jottek be...Nincs ertelme zold szarokon elni csinald igy 3 het utan nekem mar szoltak hogy fogytam 3-5 honap utan meg ...egesznap a tukorben voltam ;)))) Sok szerencset

2010. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ez előttem írónak mondanám, hogy szerintem nem egészséges evés után rögtön intenzíven mozogni, én úgy tudom legalább 1 órát kell várni. De én pl. nem is tudnék, szúrna mindenem....
2010. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!