Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mégis hogyan fogyhatnék le?...

Mégis hogyan fogyhatnék le? Mi motváljon? Akinek sikerult tobb kilot leadni hogyan csinalta?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok es 77 kg. Bele nezek a tukorbe es elkeseredem :( nem reg szultem es hat a pocakom is megmaradt ami elegge elszomorit, de nem annyira hogy sikeruljon leadni a felesleges kilokat. Ameddig nem voltam ferjnel oda figyeltem mit eszem, es nem tudtam elhizni, de mostmar hogy ferjnel vagyok sajnos nincs ami motivaljon. Nem tudom hogy miert nincs bennem eleg ero es kitartas, de akarhanyszor megprobalom nem jarok tul sok sikerrel sajnos. Mentsegemre szoljon hogy be vagyok csipodve igy az edzessel eddig sehogy nem allok/alltam de ha meggyogyulok (remelhetoleg miharabb) akkor edzeni fogok! Bar a ferjem allandoan azt mondja hogy ne edzek, ha fogyni szeretnek fogyokurazzak mert az edzessel csak azt erem el, hogy beepul az izom a zsir ala. Bar szerintem ez nemigaz. Valakinek sikerult leadni a plusz kilokat szules utan? Vagy esetleg a megmaradt pocakjat? Hogyan csinalta? Mi motivalta? Barmit szivesen elolvasok! :) (Negativ komit nem kerek!)

2017. máj. 21. 13:30
 1/3 anonim válasza:
Szia! Két gyerek szülése után ugyanezeket a paraméterekkel voltam mint most te. Én csak annyit csináltam h elkezdtem számolni a kalória bevitelt és 1300 de inkább 1200 kórianal nem ettem többet... Az első hét nehéz volt, bar akkor még a lelkesedés segített a többi héten még a sikerélmény... Pluszba minden nap kb 20-30 percet edzettem amikor a gyerekek aludtak... Igy 6 hét alatt sikerült 8 kilót fogyni, de sajnos még mindig lenne mit...
2017. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is szülés utáni 2. évben kezdtem el tornázni, kevesebbet enni és soha nem voltam olyan vékony mint akkor.

Vissza akartam menni dolgozni, beleférni a régi ruháimba, nekem ez segített.

2017. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. máj. 22. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!