Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » T25 vagy Insanity, esetleg...

T25 vagy Insanity, esetleg Insanity max:30?

Figyelt kérdés
Mindig sportoltam, jó allokepessegem van, de január óta elhanyagoltam az edzést és a diétát így hiztam 10 kilót, és csak néha kijártam futni. Nemrég kezdtem el itthon ujra edzeni futás mellett, és szerencsére nincs baj az erőnlétemmel, szépen fejlodok. El szeretném kezdeni Shaun valamelyik edzeset fe nem tudom melyik a jó nekem. Állítólag a t25 könnyű és csak kezdőknek ajánlott. Az Insanity ugye elvileg nehezebb és a másik is. Egyiket sem néztem meg még igazán. Az a problémám hogy el fogok kezdeni Kosarazni és mem tudom hány edzésem lesz, viszont szeretnek látványos eredményt. Kilókban a felszaladt 10-et szeretném leadni 3 hónap alatt. Egy másik sport mellett melyik Shaun t edzés a jó nekem? (Ékezeteketert bocsánat-megkergult a telefonom egy ideje)

2017. máj. 21. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én az Insanity-t már csináltam, az elég kegyetlen ezáltal hatásos is. A T25-ből is megcsináltam egy-két videót, lehet, hogy az tényleg könnyebb csak már nem igazán emlékszem. A max30-ot nem próbáltam. Az Insanity nagyon hatásos lehet ha tisztességesen végigcsinálod. :)
2017. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!