Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne nekem is ilyen...

Hogyan lehetne nekem is ilyen szép lábam?

Figyelt kérdés

Olyan szépek a lábai!


[link]


[link]


[link]


[link]


Hogyan lehetne nekem is ilyen szép lábam? Ha rendszeresen futnék, illetve diétáznék? Mennyi idő után látszana?

A balett amúgy segítene? Mert amúgy a táncosoknak is szép vékony lábuk van:)


2010. máj. 17. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
edzéssel:) szálkásíts és nyújtsd sokat, akkor lesz karcsú. sok múlik a genetikán is, hogy hogy épül az izom, mennyire vastag a csont...
2010. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cseréljünk! :D nekem olyan van, mint az első képen levő lánynak, de egyszerűen már 2 éve nem találok magamnak olyan csizmát, aminek a szára passzol rá, és nem áll el :S az összes bő... Amúgy meg az edzéssel óvatosan, mert a barátnőm évekig futott (kézilabda edzésen) neki meg az a baja, hogy olyan vastagok a lábai, hogy ő meg azért nem talál magára csizmát. Szóval szerintem inkább egy edző véleményét kérd ki, mert én nem vagyok biztos az edzés jótékony hatásában...
2010. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Mihalik Enikő(L) szerintem nagyon szép

én az egész alakját elfogadnám:-))

2010. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl a rendszeres görkori sokat segíthet.

de más módszerek is vannak.google-ozz.

2010. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A lényeg hogy ha edzel akkor azt nagyon kicsi súllyal csináld vagy legalábbis olyan gyakorlatot válassz ami könnyű. na ebből kell nagyon nagyon sokat csinálni. Ettől lesz szálkás vékony.
2010. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
46%
szerintem neki genetika + nem eszik :S ami nem a legegészségesebb :D
2010. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
koplalás + szálkásító edzés + photoshop
2010. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!