Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiások nem éhesek?

Az anorexiások nem éhesek?

Figyelt kérdés
Hogy bírják a koplalást hosszú távon?
2010. máj. 17. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

biztos vagyok benne, hogy éhesek. ki ne lenne éhes, amikor nem eszik?

és, hogy hogy bírják? nemtudom:Ssoha nem is szeretném megtudni...ez egy betegség sajnos

2010. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem éhesek, ők is ugyanúgy "működnek" mint a többi ember, csak a testképzavar annyira elvakítja őket, hogy inkább koplalnak, hogy még vékonyabbak legyenek! Sokan egy versenyként fogják fel, tehát kitűznek egy bizonyos súlyt (ami már jóval a normális alatt van) és ennek eléréséért képesek koplalni! A másik, hogy borzasztóan félnek attól, hogy meghíznak, ezért már egyetlen plusz dkg után is képesek koplalásba kezdeni!

Én sajnos tudom, megjártam az utat, de szerencsére már túl vagyok rajta! :)

2010. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én ha sokáig (hetek, hónapok) nem vagy csak nagyon keveset eszek, egy idő után egyáltalán nem vagyok éhes, csak "muszájból" eszek, hogy na azért mégis, ne haljak már éhen, de amúgy kibírnám bármeddig evés nélkül... aztán biztos összeesnék, vagy lenne valami, de éhes nem lennék
2010. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én sem voltam éhes, érdekes módon az agy blokkolta az éhségérzetet. Csk testi tünetei voltak, pl. szédülés, látászavar stb.
2010. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem is éhséget, de fájdalmat tuti éreznek. a gyomorsav jól marhatja a gyomrukat, irdatlan szájszagot okozva, kiszáradással, és a már fentiekben leírt fájdalmakkal, tünetekkel.
2010. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Annyira "elvakítja" őket a "fogyókúra" és,hogy minnél vékonyabbak legyenek,hogy inkább hányinger vagy bűntudat "lép fel" ha lenyelnek egy falatot is.
2010. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából a folyamat eleje érdekelne. Én nagyon jól tudok koplalni - amíg meg nem éhezek. (Ez általában néhány órán belül bekövetkezik.) Akkor elkezd fájni a gyomrom, a fejem, türelmetlen leszek stb. Amíg az ember megszokja ezt a állapotot, legalább több napnak vagy hétnek kell eltelnie. De én néhány órát se bírok szenvedni.
2010. máj. 18. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

doppingolja őket az éhségérzet, mert úgy érzik, hogy éppen abban a pillanatban is fogynak, ezért nemhogy zavarná őket az éhség, de egyenesen felpörgeti


ja és igaz, hogy ha vizsont esznek, az bűntudattal jár, amit próbálnak elkerülni

2010. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok anorexiás vagy bulimiás, de táplálkozási zavarom van körülbelül másfél éve, tudatában vagyok ennek és nem tudok mit tenni ellene. Szeretném abbahagyni, de mindig úgymond visszatér... Na mindegy, a lényeg, hogy én már volt, hogy 3 napon át csak vizen éltem, és egyáltalán nem jött az éhségérzet.
2011. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!