Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A méreteim alapján milyen...

A méreteim alapján milyen alkatom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok,fogalmam sincs hogy milyen alkatom van (almára tippelek). Igazából normál a súlyom, a hasamon van egy kis feleslegem. És akkor a méreteim:

Mell: 89cm

Derék: 70cm

Csípő: 90cm

Has(köldöknél mérve): 84cm

Combok: 54cm

165cm 58kg.



2017. máj. 31. 18:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és súlyt tartok.
2017. máj. 31. 18:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Képet létszi fej nélkül linkelj, úgy sokkal egyszerűbb kideríteni, mivel nem mindegy, hogy mennyi zsír és izom oszlik el rajtad.
2017. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2017. jún. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem ugyanezek a parametereim. Majdnem.

Mell 83

Derek 64

Csipo 86

Has 73

Comb 56.5

168 cm 58 kg

Nekem szerintem homokora alakom van.

Tegyel fel te is kepet. Elozo voltam.

2017. jún. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszoló!


Szerinted egy emberi test csak annyiból áll, amit te ide feltettél? Legalább a teljes felső tested is lett volna benne!!! Ez így bocsi, de értékelhetetlen.

A derekadat nem is lehet rendesen kivenni.

A kép alapján szerintem neked nem homokóra alakod van, mert semmi derekat nem látok. Nagyon egyben van az egész, semmi forma.

Gondolom feneked is elég lapos lehet, már csak abból kifolyólag is, hogy nagyon vékony a lábad és nem formás.


Javaslatom, hogy kezdj el súlyzós edzést végezni, hogy valami formád is legyen.

2017. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves négyes válaszoló. Az alakod rendben van, de NEM homokóra. Ahhoz sokkal kisebb derekadnak kellene lennie. Mint ahogy a többi képeden is látszódik ( https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__8.. ) ez nem homokóra, hanem egy átlagos alak.

Ha tudsz angolul akkor a kibbe body types alapján megtudhatod a pontos test típusod.

2017. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!