Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A méreteim alapján honnan...

A méreteim alapján honnan lenne érdemes fogynom?

Figyelt kérdés

172 cm magas, 75 kg-os lány vagyok.

A mellbőségem 96 cm, a derekam 82 cm, a csípőm 100 cm, az egyik combom 63 cm, az egyik felkarom 33 cm. A nyárra szeretném jól érezni magamat a bőrömben. Milyen diétát ajánlotok? Vegetáriánus és laktózérzékeny vagyok!

Két éve próbálom elfogadni magamat így ahogy vagyok, de egyszerűen nem megy. Sehogy sem érzem jól magam. Ha társaságban vagyok, csak feszengek. Strandra utálok járni.


U.i.: Szeretnék legalább 10 kg-ot leadni.


2011. jan. 25. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy vegetáriánus vagy sokmindent megmagyaráz. A vega kaja nagyrésze szénhidrát és diétánál pont ezt kéne csökkenteni. Próbálj sok szóját enni mellé a többiből csak keveset. Napi 120 g fehérje kellene, de mivel növényi, neked legalább 170 g. Ez nagyjából napi 40 deka szójakocka lenne. :)


Mozgás meg napi 1-2 óra.

2011. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha túl sok szóját eszek egy nap akkor hányingerem van tőle, szóval szívesen hanyagolnám. Más megoldás nincs?
2011. jan. 25. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:

De van:).Abbahagyod a finnyáskodást és elkezded enni az állatok húsát az izmaikat,főleg a madarak mellizmait,ami mögött még nemrég az ártatlan kis szívük dobogott.

De ha már teljes a ellenkezés,akkor a jelenlegi étrendet beállítod kalória deficitesre.Viszont a fehérje bevitelt tényleg be kellene állítani rendesen.

2011. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!