Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még olyan, akinek nehezen...

Van még olyan, akinek nehezen megy a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Sikerült lefogynom elég sokat elég szenvedve,de kitartó voltam és erős. Aztán egyszer csak feladtam és összevissza zabáltam minden tiltott dolgot,amit már sok éve nem ettem és azóta elég gyakran rám jön ez a falásroham és teleeszem magam a tiltott dolgokkal... Pedig ezelőtt simán megálltam,hogy ne egyek. Segítség,mi történt,mit csináljak,el vagyok keseredve. Híztam is pár kilót:( mit csináljak? Nem ismerek magamra,miért csinálom,amikor tudom,hogy nen szabad,mert rossz lesz nekem?

2017. jún. 1. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert rosszul csinálod, éhezteted magad, ezektől falásrohamaid lesznek. Inkább fogyj lassan de úgy, hogy ne legyél kiéhezve. Én eszek mindent ami jól esik, de nem "zabálok". Figyelek, hogy heti 4-5 óra edzés legyen és ezzel a módszerrel soha nem voltam több, mint 50 kiló. Ráadásul úgy, hogy hormonbetegségem van, tehát hízásra hajlamos vagyok. Szerintem felesleges 2-3 hónapig koplalni, fogyni majd visszahízni.
2017. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogalmazzunk úgy, hogy sehogy. Én is kiéhezem, ráadásul szenvedés nélkül, 1300-1500 kcal mellett. Pocsék.

No de nálad nem ez a helyzet, te önsanyargatod magad, ezt testileg és lelkileg sem könnyű bírni. Egyél rendesen, jó étrend, mozgás, nem túlzott deficit.


Még az is gond lehet, ha letiltod magad valamiről, ami neked nagyon fontos. Nem mindenki bírja jól ezt sem. Lehet, hogy jobb néha egy keveset beiktatni, mint egyszer megbolondulni és felenni a fél házat. Lehet, hogy olyat tiltasz magadnak, amivel semmi baj, csak a legtöbben nem eszik fogyókúrában. Van, akinek muszáj testreszabott diétát követni, különben nem fog menni a dolog.


Hogy régen megálltad? Nos, én is sokkal fegyelmezettebb voltam az első 1-2 évben. Aztán elfajultak a dolgok néha. Ez tipikusan lelki. Aki szigorúbban nyomja, mint én, annak sokkal hamarabb megtörténhet az átbillenés. Ne feszítsd a húrt, ha egyszer neked így nem megy, keress egy tartható életmódot, amit a fogyáskor szigorúbban veszel, de azért nem szenvedsz vele.

2017. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!