Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj hogy 18 evesen hájas,...

Az baj hogy 18 evesen hájas, narancsboros, logos a fenekem?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok a csípőm szeles a derekamhoz meg a lábamhoz igy meg nagynak is tűnik. Szoktam rá edzeni izmosabb is de meg igy is lóg, Szerintetek ha tovább edzek akkor feszesebb lesz? A lábam nem hajlamos vastagodni igy nincs ami alulról tartsa mint a lányok többségének
2017. jún. 4. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

1 nap összesen 3-5 igazán szép alakú lányt látok,a többi olyan mint te.

edzetlen átlag plötyi,kövér,vagy izomtalan edzetlen ropi.

úgyhogy nagyon nem fogsz kilógni,tehát nem baj.

2017. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már miért lenne "baj"? Nem értem. Van rá valami előírás, hogy milyennek kell lennie? Csak egyféleképpen lehet vonzó mindenki?

Ha téged zavar, akkor természetesen edzhetsz rá többet, jogod van azt kezdeni a testeddel, amit akarsz. Viszont azt javasolnám, hogy ne pörögj rá túlságosan a témára, illetve ne legyél olyan, aki állandóan csak a hibákat keresi a saját megjelenésében, mert az konstans boldogtalansághoz vezet, tapasztalat.

2017. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nem baj. Max neked baj, egyrészt láthatóan elégedetlen vagy magaddal-önbizalomhiány, ami semmilyen társas szempontból sem jó, míg társkeresésben valóban előnyödre lehet egy kerekebb popsiforma.


De a pszichológiai vonala a dolognak, az önbizalom sokkal fontosabb!

2017. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Amugy itt a bajon nem azt ertem hogy most baj e hanem hogy később nem e lesz rosszabb?

Mert vegulis az tetszik hogy nem kicsi es lapos mint a hozzam hasonlo alkatú lányoknak csak hogy kesobb milyen lesz?

2017. jún. 5. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!