Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kiló megy le az első...

Mennyi kiló megy le az első héten?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a diétát, illetve életmódot is váltottam... vegán lettem. Az első héten hány kilóval kell számolni kb? (víz)

2017. jún. 5. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Max 1.

De mindenképp kövesd a vegán étrendeket, és vitaminajánlást. Sok esszenciális vitamin-zsírsav van, amit csak húsokból szerezhetünk be.

2017. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Vegán életmód váltás... Nem akarlak bántani, de ha van felesleged és fogyni akarsz, akkor nem igazán értessz a táplálkozáshoz, erre egy viszonylag bonyolult táplálkozásra akarsz váltani. Nem jósolok nagy sikert. Szerintem először alakíts ki egy fogyásra alkalmas étrendet, sok zöldség, kevesebb hús. Ha ez már megy, akkor indulj el lassan a vegetáriánusság felé, de ez se szükséges, ha a sima életmód váltástól már jobban érzed magad. A vegánságot csak az elég extrém emberek csinálják, nem feltétlenül követendő példa. Plábe, ha bem értessz hozzá és igazából csak egészséges akarsz lenni.
2017. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb. 0-5 kg, ez egyéni. Nálam max. 2 liter víz megy le, egy izmosabb embernek sokkal több is lehet ez, de persze ez diétafüggő. Nyilván akkor megy le a legtöbb víz, ha szénhidrátos étrendről extrém szénhidrátszegényre váltunk, más esetben én nem is tapasztaltam ilyet.

Plusz a testsúly eleve ingadozik...

2017. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegán életmódot követsz, vagy csak növényi alapú diétát követsz? A vegán életmódba nem fér bele, hogy állatokon tesztelt termékeket vegyél stb. Etikai vegánnak lenni szép, és jó, de ez sokkal több, mint az, hogy növényi étrendet követ valaki.

Fogyás=kalóriadeficit, mindegy, milyen diétát követsz.

2017. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vegán életmódot követem, azaz nem csak az étrendet :)
2017. jún. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!