Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnék a combomról fogyni?

Mivel tudnék a combomról fogyni?

Figyelt kérdés

Egy ideje zavaróvá vált,hogy túl vastag a combom. Innen szeretnék leadni pár kilót. Mostanában odafigyelek,hogy mit eszek és táncolok emellett elég rég óta. Tudnátok olyan sportot ajánlani ami segítene innen fogyni? A futást sajnos nem bírom a térdem miatt.

16/L



2017. jún. 5. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

MÉG MINDIG NINCS helyi zsírégetés!!!!!!!!!!!!


Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogsz fogyni.


Végezz kardió és aerob edzéseket. Akár úszni is mehetsz, az is jó. Vagy egyszerű hosszan tartó séta.

2017. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó a combod, csak lökött vagy, mint sok csaj, akik az önreklámozó anorexiás csajokat nézik a neten, aztán azt hiszik az a király, ha pálcikalábak úgy vannak feldugva valakinek a seggébe
2017. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az a baj,hogy nem tudom elfogadni magam. Csak egyszerűen irritál,hogy nem bírok rövidnadrágot felvenni nyáron,mert összeér a combom és kidörzsölődik.
2017. jún. 5. 19:46
 4/4 anonim válasza:
Nalam is ez volt a baj sokszor szinte az uzletekbe a siras majdnem hogy ram jott annyira kellemetlen volt az egesz ..tobben mondtak azt hogy csinos vagyok csak jo husba vagyok majd aztan nagy fogyokuraztam es edzettem ra neha neha ..lehet kicsit faraszto lesz de ha van mozogni kedved akkor edzel ra ezekkel a mondszerekkel ....negykezlab vagy a foldon majd az egyik labadat fol fol emelgeted es erezni fogod hogy faj es izmosodik ez igazabol a fenekre jo de nyilvan a combra is ...majd gugolsz ugy hogy nagy terpeszbe van a labad es az nagyon fontos hogy a terded ne menjed elorebb a labujjadnal ...es amikor fel erkezel a gugolasbol ugrasz egyet majd ujra ..ez elegge faraszto de hasznos is a youtubon talan meg talalhatsz ilyen combra edzos videokat
2017. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!