Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen kiegészítőket ajánlatok...

Milyen kiegészítőket ajánlatok diéta/szálkásítás alatt?

Figyelt kérdés
30kg felesleg, heti 3x súlyzós edzés+belőt kaja kalóriadeficit, 183cm 17/f 108 kg, endo-mesomorph testalkat valahol a kettő között kb, heti 1-0.5kg decemberig meglehet? Focizok is melette

2017. jún. 6. 22:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fehérjeporból mit ajánlanátok iso whey zerot néztem vélemény?+bcaa+multivitamin is fontos?
2017. jún. 6. 22:05
 2/11 Dorián.G válasza:
Szia... Az iso whey zero-t ajánlom fehérjeporként fogyókúrához azt tartom a legjobbnak. A multivitamin elengedhetetlen. Ajánlom még az L-karnitint ( [link] ) BCAA-t ( [link] ) Vannak különféle zsírégetők, személy szerint azt is ajánlom, ezek adnak egy kis plusz segítséget. De ezek ahogy a neve is mutatja táplálék kiegészítők. Tehát főképp tényleg a táplálkozásra kell odafigyelni, ezek csak rásegítenek. És az edzés is fontos a heti 3x edzés az tökéletes is. Lesz egy időszak amikor meg fog állni a fogyás, ez nem tart sokáig és ne is keseredj el csak folytasd tovább és újra megindul majd a fogyás. Sajna ebben az időszakban szokták sokan abba hagyni, pedig ez egy természetes reakció. Remélem segítettem valamennyit :)
2017. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi :D zsírégetőt nemigen akarok mert lassan akarok fogyni hogy ne lógjon a bőr

Nem vagyok kövér amugy se 90kg-nak néznek kb

2017. jún. 7. 06:20
 4/11 anonim ***** válasza:

A kiegészítők arra való hogy potold a kaját,ha tudsz annyit enni akkor tök felesleges mert csak emeli a kaloriat (ez a fehérjére vonatkozik)

Egyébként a fehérjék nem fogyasra valok

De látom ezt senki se fogja fel ...

2017. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dorián.G válasza:
Szerintem kicsit olvasgass utána a fehérjének, főképp ami arról szól, hogy miben segíti a fogyást.
2017. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a feherje az oke de minek tapkiegeszitokent?

felesleges penzkidobas mert abbol a penzbol lehetne inkabb hus venni vagy tojast vagy barmit aminek magas a feherjetartalma

2017. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dorián.G válasza:
Ez természetes, de most egy diétázó emberről van szó. A fehérjepor azért "kell", hogy ha táplálékkal nem tud, nem akar bevinni annyi fehérjét a szervezetébe akkor ki tudja egészíteni a porral.
2017. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen se tud házilag is készíteni úgymond "fehérje turmixot" folyékony verzióban is

Pl túró,egy kis édes gyümölcs és ennyi,ha nem elég édes egy picit mézet tehet bele

Legalább is nekem így volt szalkasitas alatt,és meglatszodott rendesen ,ici picit kockás is volt a hasam pedig lány vagyok

Fehérjét közvetlen edzés után ittam mindig ,egy az h jól esett másrészt úgymond helyre rakott olyan szinten h ne essek össze

2017. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dorián.G válasza:
Az is egy megoldás persze, de egyrészt biztos hogy drágább, másrészt biztos, hogy több kcal van benne és sokkal macerásabb mint összerázni a port vízzel vagy tejjel. És mint írtad, te is használsz szóval nem hiszem hogy annyira ellene lennél. Szóval nem értem, hogy miért tűnik úgy mint ha elleneznéd vagy hülyeségnek tartanád. Sajnos sokan nincsenek tisztában, hogy mi mire jó (ezt most nem rád értem) és úgy ellenzik. Ahogy a neve is mutatja ezek táplálék KIEGÉSZÍTŐK, nem muszáj szedni, használni ezeket, de sokszor sokmindenben segítséget nyújtanak.
2017. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

en nem is vagyok ellen,egyik cuccnak sem amit ilyen boltokban lehet kapni mert nem károsak hisz lenyegeben ételekben is megtalalhato szoval en is hulyesegnek tartom azt aki ellenzi

csak ha megvan a napi feherjebevitel akkor felesleges fogyasztani mert ha tul sokat fogysztasz azt nem hasznositja a test

2017. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!