Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a combom es a...

Lehetséges hogy a combom es a hasam vizesedik?

Figyelt kérdés
Foleg a combom valtoztatja a méretet napról napra. Egyebkent vekony vagyok. 165/49-50 kg, de a combom icipicit vastagabb, mikor vizesek (?).

2017. jún. 10. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A vizesedés nem feltétlen ezzel jár hogy feldagadsz, meg ha vizesednél akkor először a lábfejeden látszana hogy fel van fújódva, feszül a bőröd és ha odanyomod az ujjad és elengeded akkor másodpercekig látszik a fehér nyoma. Menj el orvoshoz, lehet csak hízol és olyan típus vagy aki elsősorban combra hízik könnyebben.
2017. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En ugyanekkora vagyok, mint te, par kgval kevesebb, de en megelem azt, hogy az egesz labam estere centikkel (3-5) vastagabb lesz mindenhol, puha tesztaszeru bor tarsul hozza..neha a karomra, hasamra, de meg az arcomra is kiterjed.. lefekszem aludni, reggelre lemegy. Elkeserito, orvosok konkretan kirohognek, pedig eleg latvanyos dologrol van szo, ami cseppet sem tunik normalisnak.

Nekem a sport sokat segitett ebben, napi 1-2 orat mozgok, sulyzos edzes plusz kardio, alacsony szenhidrattartalmu etrend.

Ha viszont ugy erted, hogy naprol napra, hogy folyamatosan valtozol valamilyen iranyba, de az stabil, akkor egesz egyszeruen hizas is lehet, ahogy az elso irta. :)

2017. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom. Nem hizok szerencsére. Allandoan változik. Sulyom is +/- 1 kg-og ingadozik.
2017. jún. 11. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!