Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik zsírleszívással fogynak...

Akik zsírleszívással fogynak azok hogy tudják megszokni magukat?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés,de nem furcsa érzés hogy az asztalra felfekszik 130kilóval aztán meg mondjuk csak 100-al ébred? Hogy mozog utána,mert ugye a teste izületei mozgása minden átvan állva a 130kilóra utána nem lesz "esetlen"???

2017. jún. 10. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek volt ilyen rögeszméje hogy zsírleszívást akart, aztán mivel ő ahhoz is lusta volt hogy utánanézzen ezeknek, akkor én megtettem mert én véleményem szerint ezek nem természetes dolgok, és maximum csak akkor, kizárólag akkor engedném ha életmentő dolog lenne egy komoly dolog miatt.


Én olvastam sok mindent, bár nem igazán tudtam kiigazodni de ez nem olyan hogy valaki befekszik és közli hogy hasából meg combjából faragjanak le egy kicsit és sutty már 30 kilóval könnyebb. Ez arra jó ha valahol nagy az aránytalanság akkor onnan faragnak le egy kicsit, de általában maximum egy tenyér nagyságú területet szednek le egy alkalommal ha combról akkor mindkét oldalról egy keveset és utána hagyják egy ideig pihentetni. Tehát ez az egész zsírleszívás nem arról szól hogy bedugnak a hasadba egy csövet és leszívják. Ez egy olyan dolog hogy az adott területen "zsírtörést" csinálnak ami abból áll hogy a zsírsejtekből kinyomják a zsírt ami egy idő után visszaáll de a kinyomott zsírt hatalmas fecskendővel kiszívják onnan ami nem feltétlen sikerül 100% osan. Bár nem tudom ez mennyire fedi a valóságot, csak ezzel a sztorival úgy elvettem ettől a barátnőm kedvét hogy nekiállt velem tornázni, illetve változtattunk az étrendjén is egy piit, és 10 hónap alatt ledobott 15 kilót, aztán egy kis formásító edzés és minden happy. és így sokkal jobban is érzi magát, és lassan fogyott le, pont azért mert ez a jó.

2017. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyit senkiről nem szednek le egyszerre, mert belehal. Méreganyagok, anyagcsere, stb. Ez csak dekorálásra jó, nem fogyásra.
2017. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokaknak ilyen tévképzetei vannak a zsírleszívással kapcsolatban. Valójában arról van szó, hogy a makacs kis köldök alatti zsírdombocskát leszedik, ill. hasonlók. Szóval olyan apróbb részeken csökkentik a zsír mennyiségét, ahonnan egyébként nem lehetne egészségesen vagy esztétikusan eltüntetni.

Egyébként a műtét után eléggé bedagad az adott rész, így nagyobb lesz, mint korábban.

2017. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. Ment a zöld
2017. jún. 10. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!