Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehetne a gyomrot...

Mivel lehetne a gyomrot szükiteni? (mutét kizárva)

Figyelt kérdés
Mit csinaljak?Tul sokat ettem egy ideig és kitagult a gyomrom,most kevesebbet eszem,az igaz,hogy nem lakom jol de nem erzem,hogy szükülne a gyomrom vagy több időbe telik ez?Valamit segitsetek kerlek!Nem szeretnék tehén méretü gyomrot...
2010. máj. 19. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
ha éhes vagy igyál kv-t.nekem bevált,de ha a vérnyomásod magas,felejts el.vizhajto hatásu egyébként.
2010. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még idő kell neki. Én csak 2 év után vettem észre, hogy nem tudok többet enni, mint amennyit szoktam, de szerintem már hamarabb kialakult a dolog, csak nem tűnt föl, mert nem is akartam többet enni.


Egy dietetikus vagy orvos talán tudna neked pontosabb jóslást is mondani, hogy mennyi idő lesz.

2010. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá 2 év :) volt olyan időszak az életemben mikor másfél hónapig nem nagyon tudtam enni. utána mikor egy kistányér főtt kaját tettek elém 3 kanál után tele voltam...

egyél naponta 5-6x nagyon kis adagokat. sose egyél annyit hogy érezd hogy tele vagy. szerintem 2-3 héten belül összeszűkül.

2010. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) kedvesek vagytok! :)
2010. máj. 19. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon hamar osszeszukul a gyomor, de figyelni is kell utana. nekem tobb koplalos korszakom volt, annyira osszement a gyomrom, hogy mar tenyleg alig birtam enni, es jol is ereztem magam meg mielott barki elkezdeni magyarazni! aztan elcsabultam, es ket nap utan vissza is tagult.. egyel nagyon keveset par napig, es jo lesz. ha tudsz akar fastolhatsz is
2010. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"fastolhatsz" ?? ez mi is?
2010. máj. 21. 13:29
 7/7 A kérdező kommentje:
amugy köszi a választ
2010. máj. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!