Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kell sport miatt. Na...

Fogynom kell sport miatt. Na de miért nem megy?

Figyelt kérdés
Június 5-6-án meccs lesz és minél többet kéne leadnom. 1 hónapja fogyókúrázom, de 1kg se ment le, centibe mondjuk 3, de nekem kg-ba is kell! Ezeket eszem egy nap: reggelire: barna kenyér flóra light-al, sonkával, salátával, vagy műzli tejjel. napközben: alma, répa, natúrjoghurt almával. Ebédre: alma vagy ha van rizses vagy husis dolgot főzött anya akkor azt, levest pedig mindig, de tészta nélkül, helyette hamletet teszek bele (tök finom). Ezen felül nagyon sokat iszom, tejet, zöld teát, vizet, de napi olyan 4L minimum. És nem tudom, hogy ez jó avagy sem. Mert a sok folyadék gyorsítja az anyagcserét, de ha sokat iszom akkor a vérem hígul és több kg-t nyomok, meg hát bennem is van... Emelett sportolok: heti 3x2 óra box, meg ha nincs ilyen esős idő akkor futok. Mit nem csinálok jól???
2010. máj. 19. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg mindent jól csinálsz...lehet hogy nincs miből leadnod?súlyod, magasságod?
2010. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
edzés előtt 70 voltam, de ettem korábban, meg ittam is a nap folyamán elég sokat, edzés végére 68 kg lettem, a magasságom pedig 170 cm, de izmos vagyok, olyan 3 kg fölösleg van rajtam
2010. máj. 19. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szar az étkezésed!

Vacsora hol maradt?

Napi 5-6 étkezést kell tartani.

Tejet, kenyeret vedd ki, leves is felejtős a sok felesleges nátrium miatt.

Rendes kaját egyél, sok fehérjével, összetett szénhidráttal. Ha izmosodsz, az nem baj, csak gyorsabb lesz tőle a kalória-leadásod.

Ha mérlegelésre készülsz, bevett módszer a vízhajtó.

A legbiztonságosabb az Amilorid, ami kálium-megtartó, viszont kell neki 3 nap, mire lepucol.

A Furosemid erősebb, de káliumot kell mellé szedni. Mérlegelés előtt 24 órával elég elkezdeni.

Edződ nincs?

2010. máj. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

U.I.:

Az összes profi boxoló vízhajtózik.

Mit gondolsz, miért van meccs előtt 1-2 nappal a mérlegelés?

Másnap már 3-4 kilóval nehezebben lép a ringbe....

Mondjuk levíztelenítve nem is bírna ki egy menetet sem.

:-)

2010. máj. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van edzőm, ne aggódj. a vacsit kihagytam az általában sonka és gyümölcs...
2010. máj. 22. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!