Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a hasamon és a karomon van...

Ha a hasamon és a karomon van sok felesleg milyen tornát, illetve diétát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
szülés után maradt rajtam sok,már fogytam 10kg-ot,még szeretnék vagy 3at,de már alig van fenekem,viszont a hasam nagy.mit csináljak?Már nem diétázok.írjatok sokan!!!!köszi
2010. máj. 19. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekelne. karrol hogyan lehet fogyni?
2010. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyebkent en ajanlom a pilatest, es a callaneticset. illetve jogat
2010. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Detto, a csípőmből nem maradt semmi:-S a hasamról/derekamról, meg a karomról nem akar eltűnni a felesleg. A súlyom u.annyi, mint régen, de nem úgy oszlik el:-S
2010. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Genetikailag meghatározott honnan fogy el először a zsír, honnan később. Vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan, célzott fogyás sajnos nem létezik. Diétázz tovább, és szép lassan mindenhonnan el fog tűnni a zsír, és akkor már a feneked sem fog aránytalannak tűnni a többihez képest.
2010. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!