Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így diétás? Jó így?

Ez így diétás? Jó így?

Figyelt kérdés

Reggeli:zabkása (249kcal)

Ebéd:Párolt zöldség (200kcal)

Uzsonna:1db müzli (76kcal) plusz egy zabkása (249kcal)

Aztán ettem egy vajas zsemlét sok ubival sóval. Zsemle azt olvastam 170kcal vaj olyan 36kcal uborka nem tudom.



2017. júl. 7. 16:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem én.

Akkor ne egyek se müzlit se zsemlét se semmi ilyet, igaz?

2017. júl. 7. 17:45
 12/15 A kérdező kommentje:

De ma én nem hinném hogy olyan sok szénhidrátot vittem volna be hogy hizzak is tőle.

Eddig is fogytam. Pedig ugyan így csináltam. Sőt akkor még csaltam is.

Ha belefér a napi kcalomba akkor miért hizlal?. Most egy 20gramos müzli meg egy zsemle nem hinném hogy annyi szénhidrát.

A zabkása az meg cukor mentes..

Akkor csak zöldséget egyek? A húst nem szeretem. Max csirkemelett eszek de azt sem rántva. Néha halrudat.

De van olyan mikor csak zöldséget eszem.

2017. júl. 7. 18:07
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne zavarjátok össze, kalóriadeficitben NEM hizlal az extrém sok szénhidrát sem (van, aki 1000 grammot eszik és elhasználja, hízni CSAK kalóriatöbbletben lehet).

Attól még sokunknak nem célszerű a kenyérféle, de fogyni azért lehet amellett is. Egy zsemle az azért nem annyira vészes, bár a zab is gabona s ahogy írták, kimaradt a fehérje. Igen, a zabban van egy kevés, ahogy a zöldségben is, de főleg szénhidrátot viszel be velük.


Kicsit egyoldalúnak tűnik az étrend, rengeteg gabona, némi zöldség, zsír és ennyi? Bizonyára kimarad pár tápanyag. Hús nem kell, de fehérje igen, a tojás jó ötlet, az sok más fontos tápanyagot is ad (szinte minden megvan benne, max. nem elég, főleg, ha nem arra alapozol. de sokat segíthet).


Kicsit keveset eszel, ha mozogsz vagy nagyobb vagy, akkor nagyon keveset.

2017. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Rengeteget mozgok.

Mindenap 6km bicajozás van amikor több.

Napi:20perc Rubint Réka. Utána 20perc láb.

Van amikor 40perc Rubint Rékát csinálok.

Mozgást nagyon intenzíven végzek.

2017. júl. 7. 18:56
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Irj privátban es segítek gy normális etrendet összehozni neked!
2017. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!