Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50 kg 162,5 cm norm?

50 kg 162,5 cm norm?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok.Vagy 3-4 héttel ezelőtt kezdtem el intenzívebben súlyt felszedni.Eddig 3 kilót sikerült ,vagyis 43 vagyok.Ami még mindig nagyon kevés.Úgy számoltam,hogy a nyár alatt 7 kg még emelett tudok hízni.A kérdésem,hogy elég lehet-e a magasságomra,illetve 10 kg után már látszódik-e komolyabb változás?A testömeg kalkulátor azt írta,a 50 norma,viszont a 49 még sovány.Az az egy kiló szerintem semmi,szóval attól félek,hogy nem lesz elég.Most nyár alatt nagyobb lehetőségem van hízni,ezért szeretném kihasználni.Suliban már nehezebb lesz a folyamat.

2017. júl. 16. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed?
2017. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16/L
2017. júl. 16. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés, de sok sikert
2017. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ideális testtömeg nagyban függ attól, milyen testalkatú vagy. Ha nagyon vékony, azaz vékony a csuklód, keskeny a vállad, stb. akkor már 46-48 kilóval is nagyjából rendben vagy. Ha viszont alapvetően nagyobb darab vagy, akkor jobb lenne 50 kg fölé menni. Ami a kérdésedet illeti, ilyen súly mellett a 10 kg rengeteget számít, nagyon látványos lesz a változás, ha sikerül.
2017. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Utolsó:igen,alapvetően vékony alakatú vagyok.Régen nem zavart,amikor azt mondták rám,hogy túl sovány vagyok,mert a tükörben normálnak láttam magamat.Most már szégyelek az öltözőben tesi előtt ruhát cserélni,strandra járni,vagy egyéb helyre kimozdulni.Mikor városba megyek,akkor is hosszú farmernadrágot veszek fel,nyár ellenére.Szóval nagyon szeretnék már egy kis súlyt felszedni.Nagyot segítene az ömbizalmamon.

2017. júl. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!