Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami ötlet fogyáshoz?...

Valami ötlet fogyáshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, de mozgással. Olyan edzéstervet szeretnék ami hasznos, esetleg ha van itt olyan akinek használt azt megköszönném ha leírná. Itthon szeretném a gyakorlatokat végezni nem edzőteremben, amúgy se lenne rá időm, de este ha hazaérek itthon kitartóan megcsinálom. Semmi féle port, vagy kapszulákat nem szeretnék szedni sem. Csak mozogni. Leginkább a combomból szeretném hogy lemenjen.

22/L, 76kg


2017. júl. 18. 19:52
 1/5 anonim válasza:

Jelenleg én is edzésel fogyni szeretnék.Én úgy kezdtem el hogy leszedtem a telefonomra alkalmazást(ha érdekel leirom)és annak a segitségével sokkal jobb alakom van,jobban érzem magam egyáltalán nem kimerítő edzésről van szó.

15L

2017. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak mozgással nem fog menni. Az étrendedet kell megnyirbálnod. A Youtube-on számtalan edzést találsz. Egy példa:

https://www.youtube.com/watch?v=695PN9xaEhs

2017. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első kommentelő: érdekelne!

második kommentelő: az étrendem megfelelő az orvos szerint, ezért nem is említettem! :)

2017. júl. 18. 20:06
 4/5 anonim válasza:
30 day fitness challenge.
2017. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Péntek Enikőt szívből ajánlom!
2017. júl. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!