Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyukák, jelenleg hány kiló...

Anyukák, jelenleg hány kiló van rajtatok, amitől meg akartok szabadulni? Mit tesztek érte, hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

58-59 kg között vagyok és nagyon szeretném az 55-öt elérni, 167 cm vagyok.

Sajnos 73-al mentem szülni és 55-ről kezdtem a terhességet, 65-tel jöttem ki a kórházból, eddig sikerült tehát 7 kg-t lefogynom.

Nem sportolok őszintén nincs időm egy totyogós mellett, de próbálok mértékkel enni illetve minél kevesebb édesség.

Nehéz betartani az biztos, de szeretnék majd edzeni járni vagy tornázni ha kevesebb figyelmet fog igényelni a fiam, mert 58 nagyon stagnál és nem érzem jól magam így a bőrömbe.

2017. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is 3-5 kilót akarok leadni. Időnként tornázom, édességet nem eszem, de tésztát, péksütit igen. Amúgy figyelek a kajára.
2017. júl. 19. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:

2013ban szültem, 14 kiló plusz, szülés + 2 hét (rengeteg pisilés...) És lement 10... Aztán a legyen tej és a sok kialvatlanság, sok tunyulás + 10 kiló megint :)

De mire a gyerek 1,5 éves lett és folyton mentünk, meg szopizott is a 2 alkalom hozzáállással, lefaragta az egészet, még kevesebb is lettem, mint teherbe eséskor.

Sajnos a munkába állás megint felhozta a kilókat, most próbálok életmódváltással és heti 3 mozgással visszamenni...

Sosem voltam nádszál, meg az életkor is hozzá a pluszt, de mindennek eljön az ideje! 4 éves gyerek már "könnyű" teher, elvan, játszik, engedi hogy ismét magadra is szánja időt.

Ha valamit akarunk, elérjük, de a legfontosabb a gyerek, ő az első, hozzá mérten és a lehetőséghez és a szabadsághoz képest van lehetőség magunkra adni.

Ne aggódj, most a baba a legfontosabb, ha már nagyobb lesz, majd lehet bizonyítani. Most a gyerek a mérce, semmi más! :)

2017. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2 kiló fogyással lennék a kiinduló súlynál. Azt inkább nem írom le, hány kiló vagyok, mert nem sok, és soha senki nem érti, minek akarok még kicsit fogyni. Elkezdtem most futni, és alakformáló tornára járok heti 2x. A célférjem, hogy úgy nézzek ki, mint a terhesség előtt, már nagyon közel vagyok hozzá (pont 2 kilónyira :D)
2017. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Célférjem... bocs, önálló életet él a telefon.
2017. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!