Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sulis testzsírszázalékmérős...

Sulis testzsírszázalékmérős mérlegek mennyire pontosak?

Figyelt kérdés

Olyan cuccról van szó, hogy ráállsz, kezedbe fogysz egy fém rudat, amiből régi telefonkábel szerű (ha jól emlékszem) vezeték vezet a mérleg alsó részébe.

Ezek pontos számot mutatnak? Aggódnom kéne nagyon? Elég sokat mutatott, de a bmi-m meg normális, bár az sokkal relatívabb.



2017. júl. 23. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ha két kezeden és lábaidon keresztül is mér, akkor attól tartok hogy eléggé pontosak! Hány kg vagy? Magasság? Kor? Nemed? Hány % -ot mutatott?


Ezekre privátba is válaszolhatsz ;-)

2017. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem szégyellem, meg hát úgyis anonim az oldal.

170cm vagyok, ehhez 71kg, ami még pont normálisnak számít bmi szempontjából, és 34%-ot mutatott, ha jól emlékszem.

Nem vagyok kövér, de egy pár kilót fogyni szeretnék. Ezek alapján meg jócskán van honnan fogynom.

Ja és lány vagyok, fiúnak ez már borzasztóan sok tzs lenne alapból is. :P

2017. júl. 23. 18:58
 3/13 A kérdező kommentje:
Kaptam egy privátot, amit inkább itt válaszolnék meg, hogyha további válaszolók is kérdezik, ne kelljen még egyszer leírnom, szóval 15 éves vagyok. Ja és grat a 14% tzs-hez, nagyon izmos lehetsz :D
2017. júl. 23. 19:13
 4/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha rendszeresen sportolsz, akkor valószínűleg a mérleg nem mér pontosan. Ha nem, akkor igen, aggódhatsz. Izom helyett zsír van a csontjaidon.
2017. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szoktam sportolni, amikor a mérés volt akkor pedig még többet sportoltam mint most, szóval nekem nagyon irreálisnak tűnik a 34%, szerintem olyan szinten nem nézek ki gázul, hogy ilyen magas legyen ez a szám.

Viszont van egy hozzám nagyon hasonló alkatú csaj, neki azt hiszem, 1%-kal több lett, mint nekem, szóval lehet, hogy jól mér sajnos :l

2017. júl. 23. 20:42
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen gépek a vizet is zsírnak mérik; meg ugye figyelembe kell venni a melleid zsírtartalmát is, mert az nem elhízásos zsír.
2017. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Közepes/teljesen átlagos méretű a mellem, szóval még csak nem is emiatt van.
2017. júl. 23. 21:30
 8/13 anonim válasza:
50%
Nálunk nem jo mert a takarito ráöntött vlami oszt bekrepált.legvékonyabb lány az osztályunkba igazából 174 cm és 48 kg.Neki ez a cuccli 97 kg t mért.
2017. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Micsoda sértődés lett volna belőle, ha be is írják neki ott a 97-et a többi előtt...


A mérleg tudna pontosan mérni, de ha mondjuk merül az elem, vagy elállítódik valami, mit tudom én, akkor tudniuk kéne korrigálni, ehhez meg a kezelők általában sík hülyék.


Kérdező, ezek az arányok még egy jó erőben lévő férfiember esetében is valószínűsítenek némi felesleget, egy iskolás lánynál meg holtbiztos. Ha nem 34, akkor is minimum 30.

2017. júl. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De egy férfinál pont, hogy alacsonyabban van a normális testzsírszázalék szint, mint a nőknél. És mondtam, hogy van valamennyi feleslegem, de nem tartom magam durván elhízottnak, többen is mondták már , hogy nincs rossz alakom. De persze szeretnék fogyni, van is honnan fogynom, csak nem tartottam reálisnak a 34%-ot.

Köszi a válaszokat!

2017. júl. 24. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!