Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esélyem megszabadulni a...

Van esélyem megszabadulni a bulemiatol? Részletek lent

Figyelt kérdés
Masfel eve kuzdok a betegseggel. Probalok testepito etrendet kovetni (csirke,sok zoldseg zabpehely stb...)Melle elkezdtem edzeni napi 25-40percet szeretnek raterni erre az eletmodra kesobb terembe elmenni csak meg bennemvan a felelem a hizastol vagy hogy kiloban tobb leszek . Van valaki aki hasonlo cipoben jart? Szerintetek ez kovetheto ut?

2017. júl. 25. 11:33
 1/1 anonim válasza:
Én is szinte ugyanebben a helyzetben vagyok. De én valamiért nem akarom elengedni, úgy érzem ez a hízás elleni biztonságom, hogy még kihányhatom, mielőtt meghízok tőle. Erős vagy, ha eldöntötted, hogy meg akarsz tőle szabadulni. Nekem volt egy időszak, amikor egyáltalán nem hánytattam magam, de nem az egészséges életmód miatt, hanem azért mert a suli baromira lefoglalt (érettségi). Saját tapasztalatból azt tudnám ajánlani, hogy ne feltétlen az egészséges életmódra való koncentrálással kösd le magad, hanem találj valami más nagy célt, amiért "gürizhetsz". De úgy szó szerint, fáraszd le magad valamivel, nem tudom van e lehetőséged ilyenre, hogy az elmédet kifáraszd. Lehet hülyeség, de nekem talán ez segített. Suli mellet két nap 10re értem haza és őszintén eszembe se jutott hányni. Meg a sok elfoglaltság miatt nem is tudtam teleenni magam, tehát nem volt miért bűntudatom legyen. Pedig én aztán olyan voltam, hogy állandóan ezen kattogtam, és mégis el tudtam róla feledkezni. Nehéz, mert tudom, hogy biztonságérzetet ad, hogy visszavonatod amit megbánsz, olyan ez mint a Crtl +Z. Talán ez a baj velünk, hogy nem merjük felvállalni a "bűnünket". Lehet el kéne fogadni, hogyha sokat eszünk, akkor meghízunk, ergó tilos telezabálni magunkat. Durva ez az elterjedt testképzavar a mai világban, drukkolok neked, hogy kilábalj belőle!
2017. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!