Ez kamu?

Figyelt kérdés
fogyoqra.blog.hu/2007/05/25/hogyan_fogyjunk_10_kg_t_13_nap_alatt

2017. júl. 26. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem meg az oldalt, mert aki 10 kilót ígér 13 nap alatt, az szélhámos. Ki kell röhögni, vagy pofán kell verni. Vérmérséklettől függően.
2017. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felháborítónak tartom,hogy valaki ezeket a sorokat büntetlenül leírhatja....azt pedig szomorúnak,hogy sokan elhiszik és megpróbálják.

De most komolyan,melyik nyomorult találta azt ki,hogy a fekete kávé + 1 kockacukor majd jajj de jó lesz neked reggeleire.

2017. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ez, minden fogyókúra kamu. Mindegyik csak arra jó, hogy tönkre tedd magad, s még fizess is érte.
2017. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Keresd meg a faszbukon a regenor csoportot. Ott naponta találsz friss sikertörténetet.
2017. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem próbálja ki senki.. Én 10 kg-t 5 hónap alatt adtam le, helyes étkezéssel (nem koplalással) és sok mozgással. Fogyni csak mozgással és megfelelő étrenddel lehet és nem 13 nap alatt 10 kilót ilyen butaságokkal. Ezzel max tönkreteszed magad
2017. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!