Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igazság vagy kamu?

Igazság vagy kamu?

Figyelt kérdés

Gondolom igen sokan ismeritek a "Harcosok étrendje"c. könyvet/diéta jellegű elvet.

Nos nagyon sok helyen olvastam sikersztorikat és a könyvröl is meg a benne leírt sztoriról h ez valóban segít a fogyásban.

De valamelyik másik oldalon meg abszolút cáfolják az egészet. H este nem szabad sokat enni és reggel meg nem szaba "király"-ként kajálni.

Lécci segítsetek mert szükségem lenne erre :)



#fogyás #hercosok étrendje
2016. júl. 21. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Te talán harcos vagy? Háborúzol vagy kergeted a vadat egész nap?

Baromság. Az embereknek minden sz@rt be lehet adni, mert ki akarják kerülni a munkát és az időt. Pedig csak normálisan kéne diétázni,meg nem kéne akarni két hét alatt lefogyni.

2016. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinek jó, kinek nem. Ehetsz sokat este, a kalóriadeficit alapján fogysz. S az sem gond, ha reggel nem eszel, ha neked az a jó... De ha erőltetned kell az esti nagyobb evést, akkor ez nem neked való.


Iszonyúan emberfüggő, kinek mi segít. Én túlenném magam így, s nem érezném jól magam, mivel a természetes és nagyon fix evési ablakom nem este van, estére kiéheznék nagyon.

2016. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyénfüggő, hogy kinek mi a legjobb napi elosztás. Én például felkelés után eszem valamit, egy-két óra körül kicsit többet, este meg sokat. Nekem ez a normál ritmusom, ilyet akar a testem.
2016. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!