Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen fiatalon mi...

Narancsbőr ellen fiatalon mi segít? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez a sokadik téma,ami evvel foglalkozik,de általában csak olyan válaszokat láttam,amik ugyanolyanok voltak..

Szóval,19 éves vagyok,és vékony,jó alakom van.(168 cm-52 kg). Semmi narancsbőr nem volt a testemen,amíg el nem kezdtem dolgozni a Mekiben..Egész nyáron ugye,heti 4-5 nap,mindennap sajtburi krumpli meg ilyenek ebédre,mást nem lehetett enni,mert meg volt határozva..

Egy nyár alatt olyan szintű narancsbőröm lett,hogyha befeszítem a fenekem,magam is megijedek tőle..

Tudom,hogy a sport jóttesz,de futás nehézkesen megy,valamint a nagy erőfeszítéssel járó dolgok is,mert kisebb a tüdőm térfogata az átlagosnál,és nagyon hamar kifulladok,és ájulgatok..Eléggé szerencsétlen vagyok..:D



Milyen termékeket,ételeket,és sportokat ajánlanátok? Itt a jó idő,nyáron megyek nyaralni,életemben először tengerpartra,szeretnék jól kinézni!


köszönöm előre is!:)


2010. máj. 22. 19:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%
Mi az,hogy meg volt határozva,hogy mit lehet enni? Ez szabálysértő,ilyent nem tehet egyetlen vállalat sem az alkalmazottaival! Ez most komoly?
2010. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy meg volt határozva...max az volt,hogy salátát nem ehetettek,stb,csak krumplit,meg hamburgert,ha vittél volna magadnak kaját,akkor azt etted volna.
2010. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Második szerintem is igazad van,ez azért igen durva lenne,ha igaz volna!!
2010. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Igen,persze úgy értem,bocsi. Sz volt meghatározva,hogy mit ehetünk ott.. De mikor reggel 5kor mentem dolgozni,sajnos nem az volt bennem félig csukott szemekkel,hogy naa,akkor most csinálok szenyákat..:S

Úgyhogy persze én hibám teljesen,de az eredmény ugyanaz..narancsbőr:S

tippek?:)


és bocsi a félrefogalmazásért!:D

2010. máj. 22. 20:04
 5/38 anonim ***** válasza:
34%

Ha ez így lenne, sikerrel perelhetnéd őket.

Nehezen helyrehozható hibát követtél el, kár is másra kenni.

Egyszerűen le kell fogynod, máshogy nem fog eltűnni a narancsbőr.

2010. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Nah ez így mindjárt más:) Egyébként igyál sok folyadékot,csinálj speciálisan a fenékizomra ható gyakorlatokat,egyél sok zöldséget,gyümölcsöt,maszírozd a bőröd masszázskesztyűvel,került a magas szénhidráttartalmú zsíros ételeket,zuhanyozz hideg vízben. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Első voltam.
2010. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
51%
20:06 ne beszélj butaságot,fogynia nem kell,jó ég,nagyon jó alakja van,számold már ki a testtömegindexét,és amúgy sem a súlyon múlik a narancsbőr olvass már kicsit utána...
2010. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
20%
Remélem a2 utolsó ugyanaz az ember, mert így csak 1 hülye van köztünk :-)
2010. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
51%
anyukád a hülye...
2010. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
51%
Ha nekem nem hiszeldrága okoskodó lehülyéző emberke akkor olvass,bár nem hiszem,hogy olyant sűrűnszoktál:D Itt névtelenül nagyon bátor vagy.
2010. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!