Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó reggelt! Kárt teszek így a...

Jó reggelt! Kárt teszek így a fogyókúrámban? (mivel sokat írtam, ezért ide is kell még valamit írjak. )

Figyelt kérdés

Ma nem aludtam semmit, valószínűleg már nem is fogok max. majd délután. Nem vagyok különösen álmos, meg semmi! Hajnalban megittam egy bögre kakaót, és egy pohár kefírt ettem, ezen kívül még 4 db túrós derelyét, "közben" hasmenésem is volt. Normális kaja az elfogyott, csak a szomszéd-nagyszüleimnél van, de oda meg nem járkálok hajnalok hajnalán. Tegnap napközben mandulát, diót, több almát, zöldséget, kefírt ettem.

Szóval az a nagy kérdés, hogy ha ma reggeltől visszatérek (egy hete csinálom) az egészséges diétázáshoz, akkor az ér valamit fogyás-ügyileg egyáltalán?? Hiszen nem aludtam semmit! A másik meg hogy az hogyan befolyásolja a fogyást hogy ha éjszaka vagyok fenn és nappal alszom? És akkor így éjszaka tanulnék és edzenék is. Ez csak két napig lenne, anyuék hétfőn este jönnek haza.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2010. máj. 23. 04:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Éjszaka a szervezeted pihenő üzemmódra kapcsol, függetlenül attól, hogy te mikor vagy fent. Fogyáshoz nem ideális, amit leírtál.
2010. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!