Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy tízes skálán milyen...

Ez egy tízes skálán milyen erősségű csalónapnak számít?

Figyelt kérdés

Reggeli: 4 tojás, 50 g rozsliszt, 50 g csirkemell sonka, 1 hagyma, 2 paradicsom bő olajban kisütve, hozzá egy kis lekvár és 1 db Kinder tejszelet

Tízórai: 100 g főtt tészta hozzá 2 evőkanál meggy dzsem, 1 evőkaál kakaó, 1 db kifli, kb 10 g margarin, 3 dl tej

Ebéd: 2 db csirkeszárny 1 db csirkecomb panírozva, olajban, hozzá uborkasaláta(cukrosan) cékla és úgy 200 g rízs, desszertnek 400 g dinnye (ezt valami meglepő oknál fogva lemértem, ami ennél a napnál elég fura xd)4 dl szőlőlé

Tízórai: 4 db fehér toast kenyér és egy kifli, vajjal, meggy dzsemmel mindegyikből kb. 3 evőkanál és megittam mellé 1! liter tejet.

Vacsora: mivel nyár van és szünet, így nagyjából 2-kor fogok elaludni, addig ha még eszek valamit azt leírom válaszba



2017. júl. 30. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

A második tízórai inkább uzsonna, nem?


Attól függ,hogy mennyire csalónap,hogy egy átlagos nap mit és mennyit eszel? írsz egy olyat is?

2017. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jajj bpcsi észre se vettem, hogy elírtam :')

Rendes napi kajám általában:


Reggeli (fél 8 körül): 1 vagy talán 2 banán fekete kávéval


Ebéd (fél 1 körül): 3 tojás, teljes kiőrlésű bio kenyérből úgy 60-70 g meg hozzá 1 hagyma és 1 paradicsom


Vacsi (7 körül): hát általában 150 g zsírszegény túró 100 g zabpehellyel, 1 banánnal és 2 dl tejjel. (tudom hogy nem vacsorára kéne ennyit enni, de reggelente edzés előtt nem tudnék ennyit enni)

Mivel késő este (1 és 2 óra között) alszok el, ezért olyan 11 óra fele eszek még egy kevés gyümölcsöt) narancsot, almát, szilvát, barackot stb.

Összességében véve olyan 1600 kcal körül mozog.

2017. júl. 30. 17:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy 10/11 es csalónap! :D Ne parázz, nyár van, egyszer megteheted. Csak ne legyen belőle rendszer.
2017. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Eh akkor se tudnek ennyit enni, ha fegyvert tartananak a fejemhez :D

Valjek egeszsegedre! Nem egy nap miatt fogsz elhizni. De enha egy ilyen zabalas utan elgondolkodnek, hogy lehet nagyon keves az az atlagos 1600kcal, ha igy elehezek.

2017. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Hihetetlen mennyi mindent összeeszel 20fajta kaját eszel ....

Ha már diétázol nem kéne az uborkasalátát cukrozni szerintem.

Kaja miatt nem parázz ha melette edzel vagy nem (pihenőnap) akkor sincs gond hogy jajj elhizol .

2017. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából én is nehezen zabáltam be ezeket, de egyszerűen nem tudtam abbahagyni!!! :( A rossz hír az, hogy még 5 kg-t suliig le kell fogynom. De gondoltam, hogy holnap új hét, (majdnem) új hónap és akkor keményen rástartolok a fogyókúrára, és így utoljára még hagytam magam elveszni az élvezetekben :D
2017. júl. 30. 19:07
 7/14 A kérdező kommentje:
Te jó é! Összeszámoltam a kalóriákat és 3200!!!!!! Ó jézusomm... Holnap nem szabad enni :OOO Ez két napos kajamennyiség :OOO
2017. júl. 30. 21:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez tizes skálán tizes, minimum...

Én többet ettem tegnapelőtt :D Csak jobbakat. Van ilyen, de én elgondolkodnék, mit csináltam rosszul, hogy ilyen napra volt szükségem (lehet, hogy te semmit, csak neked néha "kell" ilyen is).

A fő, hogy ne legyen bűntudatod, mert annak a világon semmi értelme.

2017. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
NEHOGY NE EGYÉL HOLNAP
2017. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül elküldte. Szóval nehogy koplalj holnap - kivéve, ha nem leszel éhes.

Nem az a megoldás egy zabálós napnál, hogy másnap megvonod magadtól az ételt, akkor is, ha az neked rosszul esik.

Mondom, ha jóllaksz 2 napra, ne egyél, de felesleges erőltetned a dolgot. Egy laza, fehérje+zöldség nap sportolással bőven elég szigorú lesz.

2017. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!