Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le az...

Hogyan szokhatnék le az állandó nasiról?

Figyelt kérdés

Adipexet szedek, tényleg nem vagyok éhes, de mindenki tudja, hogy az ember nem csak akkor eszik, amikor az.

Ha erős vagyok, kibírom, hogy ne egyek minden szir-szart, de akkor minden gondolatom az áhított étel körül forog, bárhogy is próbálom lefoglalni magam. Tudom, hogy nem egészséges este 6 után enni, de akkor a legnehezebb. Az édeset nem annyira kívánom az adi óta, de érzem, hogy valamit rágni kell.. Ha ilyenkor felvagdosok almát és azt eszem, azzal ugye nem ártok? Elég sokat kéne fogynom, ami eddig pont emiatt sosem sikerült:(


2008. okt. 18. 19:35
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nem árt.Én is igy kezdtem el almát ettem reggel és amikor elmúlt hat óra akkor is.

Édesség vagy nasi helyett jött az alma.

Sok sikert!

2008. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kölesbulátát ajánlom, és a felkockázott alma, répa szintén jó ötlet. Reformboltban kapható alma "chips" az is nagyon finom és cukormentes.

Sok sikert! :)

2008. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az alma jó ötlet, meg lehet kapni szűztea kekszet is, ami egy csomag kb. 100 kalória, és elég nagy egy csomag. de ami nekem legjobban bevált, az a rágógumi, azt lehet rágni, alacsony a kalóriatartalma, és egy csomó ízben van...
2008. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ha éhes vagyok vagy rágicsálni szeretnék, akkor tökmagot eszem. Egézséges és lugosító hatású. De nem ajánlott mindennap mert olajos és általában kipattogzik tőle az ember, 2-3 naponta teljesen jó.
2008. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az alma ártani nem árt,csak sokaknak savat csinál,amitől szintén éhségérzeted lehet.
2008. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
míg zöldséget/gyümölcsöt rágcsálsz nincs nagy probléma:) a mentolos rágó nem segít? vagy ha az nincs, akkor fogmosás. én étkezések után is fogatmostam a diétám elején, ezzel álltam meg a nassolgatást. de egy idő után egyáltalán nem hiányzott, ez is csak egy beidegződés, le lehet szokni róla. vagy estére időzíts egy hosszú sétát, tudom, h most nehezebb mert hideg van és sötét, de elvenné a kedved az evéstől és még a fogyásban is segít:)
2009. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
59%

Énis ilyen gondokkal kűzdöttem, és naggyából már legyőztem ezt a gondot, mégpedig amikor rágni kívánt kedvem, akkor rágózni kezdtem. Persze ha lehet, akkor cukormentes rágóval rágózz. Remélem sikerül lefogynod :)


Iwett

2010. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!