Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért gorcsol a hasam amikor...

Miért gorcsol a hasam amikor koplalok? Gyors válasokat kérnék pls:S

Figyelt kérdés
Egy hete koplalok és ha megeszek valamit rokton gorcsol a hasam miért van ez? Koszonom.
2010. máj. 23. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert elszokott a kajától.
2010. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad koplalni.Mindig egyél egy keveset és igyál sok folyadékot.Lassan hozzászokik a gyomrod ehhez a mennyiséghez. Persze akkor jó a fogyókura,ha sokat mozogsz.
2010. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne csodálkozz, az éhség miatt is lehet görcsölni. Elég sok példa van előttünk, hogy a gyors fogyás, a klf. fogyókurák teljesen felboritják az egész szervezetedet? Hidd el nem éri meg, később, hagyd abba a fogyókurát, s inkább kimélő kajákat egyél, s sportolj.
2010. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
addig hagyd abba míg nem lesz nagyobb gond! bár mindenki saját hibáiból tanul! anno én is idiótaként koplaltam és ennek eredményeként később nem hogy fogytam hanem híztam már nagyon kevés kajától is, gyomor-és nyombél fekély, puffadás, bélbetegség..stb felborult az egész anyagcserém..rengeteg idő míg megint helyre jössz!
2010. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is koplaltam már bár görcsölés egyáltalán nem fordult elő, de elkezdett hullani a hajam wc-re csak 5-6 naponta tudtam elmenni és ott is valami óriási szenvedést éreztem! Hamar észhez kaptam és meggyógyultam! Te is kezdj el normálisan étkezni és sportolni!
2010. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia:)én nem tudom a kérdésedre a választ.én szeretnék kérdezni tőled.:) hogy így egy hete koplalsz ment le már valami??köszi előre is
2010. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyorsválasz:


Mert a hülyeség fáj.

2010. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia igen kb. eggy kiló egy nap alatt. De nemvolt csak ugy 5kg tulsujom és azt már le is adtam. Sajnos szélesek avállaim és abbol nemmegy le egy deka sem.
2010. máj. 27. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi a választ.és mennyire koplaltál,és hogy néztt ki 1 napod?mind evésben,mit mozgásban??
2010. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!