Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1 hétig koplalok mennyit...

Ha 1 hétig koplalok mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség meg minden, de gyorsan kell fogynom. Tudom, hogy visszafogom hízni, de utána komoly életmód váltást akarok véghez vinni. Mivel ez lassú lenne, ezért először gyors fogyókúrát próbálnék ki (nem baj ha ez vissza jön) Remélem érthető.

161 cm vagyok és 57-58 kg.


2011. nov. 4. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ZSÍRBÓL talán olyan 0,5 - 1,5 kilót, attól függően mit értesz koplalás alatt. A többi kiló nem zsírból menne le. Mi bajod a vízzel, a glikogénrktáraiddal és az izmaiddal? Nem azoktól vagy hájas.
2011. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
a fogyást ugye a normális emberek testzsír%csökkenésben mérik,uh kb fél százalékot csökkenhet,de azon sem csodálkoznék,ha nőne a testzsír 2-4%-al az első által említett okokból kifolyólag.
2011. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy hülyeség meg minden, de gyorsan kell fogynom" ha ezt megmagyarázod, és van értelme is, akkor.. a vendégem vagy.. majd kitaláljuk mire.


de hadd ötleteljek: 1 hét múlva egy híd mérlegre kell álljak, és ha nem leszek x kg-mal könnyebb, akkor az USA elnöke tarkón fog vágni egy macskával!

vagy: 1 hét múlva le kell boxoljam a Kunkli Tivadart de mivel ő nem boxoló és már visszavonult csak akkor áll ki veled, ha leadsz x kg-ot!


de várom a te verziódat, mert ez most mindennél jobban érdekel :)

2011. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés a mai este csemegéje:) Ne haragudj, nem megbántani akarlak, csak vagy én vagyok negatív gyorsulásban, vagy tényleg ennyire nem bírom követni a butaságokat?

Szerintem élvezetes egy hét elébe nézel:)))

A koplalás alatt mit értesz pontosan? Nem eszel semmit, vagy azért egy gyökér belefér, esetleg almahéj?

2011. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

szerintem te vagy negatív gyorsulásban :D

negatív gyorsulás pedig = lassulás :)))

2011. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fizikailag sírhatnékom van a mai tiniken:)) Ez az eszetlen fogyimánia valami fertőzés most a 21. században, vagy egy időutazás alkalmával kiestem az űrszekér hátsó üléséről?
2011. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag téged sem érdekel a biztonsági öv, ugye?

egyébként a fiatalok fa.sságaiból csak később lenne probléma, amikor majd olyan túlsúlyos gyógyszerfüggők lesznek mint a mai mondjuk 40-50 éves értett felnőtt társadalom DE a mai tinik emellé emós gyökér lelki sérült alapokkal indítanak, tehát már az indulás is rossz! viszont mire ebből gond lenne, már össze fog dőlni a bank és hitel rendszer, rég nem az lesz érdekes hogy a mai gyökerek hogy fognak egy működő társadalomban élni, hanem konkrétan az, hogy hogyan fognak ÉLNI? amúgy többnyire sehogy, de annyival több hús lesz pl. nekem O_O

2011. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Csudákat! A mágnes volt gagyi amit a kínai segédmunkások szereltek be a gatyámba, miután felére alkudtam az árát.


Amíg nem reggeltem erre az oldalra, addig nem is tudtam igazán, hogy mennyi bajban lévő tini, gyerek van...akik jobbhíján itt kérdeznek, mert a szülők "túl elfoglaltak" ahhoz hogy észrevegyék gáz van...és igen, pszichésen is.

2011. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

persze hogy úgy.

de ha az összes igazán problémás kérdést összegyűjtjük (nem minden kérdés pszichológiai eset) akkor is talán csak néhány 100, esetleg 1000 fiatalt érint a dolog. problémás eseteket gyűjtsünk mondjuk itt a fogyás illetve a szerelem szex kategóriából, bár a "lesz.optam a barátom lehetek terhes" nem feltétlen pszichológiai betegségre utal, de szerintem aki ilyet kérdez az is életképtelen.. tehát van néhány 100 nagyon elveszett (beteg, segítségre szoruló) kérdező, akik nap mint nap ugyan azt megkérdezik, mert ugye frusztráltak is.

tekintetbe véve, hogy már mindenhol van internet, lehet ez a becsült szám (Aczél felmérés 2011 mai napján) az egész ország pszichológiai segítségre rászorultjainak összessége, így már nem is vannak olyan sokan.


mondjuk ha abból indulunk ki, hogy a rászoruló fiatalok csak kis hányada ír ide, úgy már ijesztőbb a helyzet :D

2011. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Egy fiú miatt akarok gyorsan fogyni, több hónap után jövő héten találkozunk újra.

Sportolással próbálkoztam/próbálkozom, de eredmény sehol így talán gyorsabb lesz.

2011. nov. 4. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!