Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Drasztikus fogyáson vagy...

Drasztikus fogyáson vagy izmosodáson keresztülment nők! A melleitek állapota hogyan változott meg?

Figyelt kérdés
Kisebb lett, keményebb vagy feszesebb, mi történt velük
2017. aug. 5. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan elfogyott.Most visszajött pár kiló,és a mellem gyönyörű,imádom!!
2017. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még csak 20 kilót fogytam s még van hátra, de a mellem nem változott semmit, amennyire meg tudom ítélni (a mérőszalag is ezt mutatja). De nem feltétlenül jó a megfigyelőképességem, sosem érdekelt különösebben a kinézetem. De azt tudom, hogy nagyon egyéni, hogy mennyit kisebbedik a mell fogyáskor, van, akinek kb. semmit, azoknak simán lehet fogyás után nagyobb kosárméretük.


Feszesebb tuti nem lett, mégis mitől lett volna? Izmosodástól esetleg kinyomja a mellizom, de ez nagyon halvány esély és ugye elég sokat is kell edzeni hozzá, a mellizom nem fejlődik hipphopp még férfiaknál sem.

2017. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szilikon.asszem mindent elmondtam..nulla állomány maradt
2017. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez változó. Mindenkinél.
2017. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 kilót fogytam, nagy melleim voltak, már csak C-sek. Úgy néznek ki, mint az üres tejeszacskók. Most lusta állat vagyok, de amíg heti 4x edzettem + kardió sem volt jobb a helyzet. Ez van, illúzióim nem voltak sosem :D
2017. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!