Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik köretet egyem naponta?

Melyik köretet egyem naponta?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy nem jó diéta alatt kenyeret enni, se teljes kiőrlésűt, semelyiket. Durum tésztát se mert az is lisztes. Fehér rizst se mert nem fogysz. Este csak túrót lehet. Nem az össz bevitel számít? Nem mindegy hogy reggel vagy este eszek tésztát vagy barna rizst?Most mi a g*cim van? Levegőt még vehetek? Akkor melyik köretet ehetem NAPONTA? Fogyás a cél!
2017. aug. 6. 17:47
 1/5 anonim válasza:
100%
A kvinoát, az b*szott egészséges.
2017. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha számolod a kalóriákat, mindegy, mikor eszel. Mehet kenyér, meg tészta is. De inkább a zöldség köretet ajánlom, mert miközben eltelítenek, energiatartalmuk alacsony, és nem utolsósorban egészségesek. Ilyen például a káposzta, a paprika, uborka, sárgarépa, karalábé, zöldbab. A zöldborsóval viszonyt már vigyázni kell.
2017. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeket nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod, ha neked ugyanúgy összejön a deficit :)

Én sosem eszem túrót, miért ne ehetnék bármi mást este? :D Nonszensz.

A rizs sem mágikus, nem akadályozza meg a deficitet, miért is ne fogynál mellette? A kenyér sokaknak ilyen-olyan okból előnytelen, de attól még mások vígan fogyhatnak vele...etc.


Szinte semmilyen szabály nincs fogyáskor. Akadnak tanácsok és megkerülhetetlen a kalóriadeficit s vannak szabályai az egészséges étkezésnek, de amúgy...

Az ilyen rugalmatlan kis ostoba hiedelmekkel nem kell törődni, inkább tapasztald ki a saját stílusodat ahelyett, hogy mások kötöttségeit feleslegesen magadra vedd.


Személy szerint tipikusan nyers zöldséget eszem köretként, de nyilván nem mindenki bírja ezt, sokaknak valami szénhidrátdús gabona vagy krumpli kell. S persze van étrend, amiben nincs is köret és feltét, csak egytálétel meg effélék :).


Azt nem hiszem, hogya zöldborsóval vigyázni kell, maximum ketogén diétában, különben szuper. Illetve 1 kiló környékén már ügyeljünk a fehérjére, nehogy elszálljon, főleg, ha más forrásunk is van rá bőven, de addig szerintem remek, csak tervezzük bele a napba. Persze lehet, hogy másnak valamiért nem jó.

2017. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én úgy eszem a túrót, hogy apróravágott sült füstöltszalonnát keverek hozzá..meg némi tejfölt.

persze tészta nélkül.

és írom a bevitt kalóriaértéket.

2017. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo te egy zseni vagy,ilyen turosteszta alternativa az eletbe nem jutott volna eszembe :'D oriasi h mit ki nem talalnak az emberek xddd

Na de a kerdesre valaszolva: en 15 kilot fogytam es azota is tartom,az a baj kedves valaszolo,hogy tenyleg van h hiaba szamolod a szenhidratot meg a kaloriat elakad ez a hulye fogyas,es az ember hajlamosabb levinni a szenhidratot mint felvinni,lasd: inkabb nem eszi meg az izetlen rizset,csak szulessen mar meg az eredmeny es ha megint elindul majd feltolja aprankent...en A-s vercsoportu vagyok es sokan nem hisznek ebben de en tenyleg paradicsom es rizs nelkul (szenhidratot zabbal megoldva,zoldseget uborkaval stb kivaltva) jobban fogyok...nincs ilyen h ezt nem lehet azt nem lehet,neked kell kitapasztalnod h a te szervezetednek mi jo mi nem jo...ezert van az h valaki pl hisz ebben a vercsoportos felosztasban,en pl ugy fogom fel az A vercsoport dietat h lassu az anyagcserem es nehezen fogyok,ezert nem szabad nagyon cukros dolgokat egyszerre bevinnem,mert ezek ilyen szervezetnel akadalyt kepeznek,ha mar lefogytam nyilvan ehetek paradicsomot meg mindent kis mennyisegben, kaloriat szamolgatva,de addig melo van(neha az ize kedveert ma mar eszem es nem hizok ertelemszeruen,de a fogyas egy mas teszta ott tolni kell ezerrel az odafigyelest).Szoval en a kenyerrel es a rizzsel nagyon vigyaztam,inkabb zabbol ment a szenhidrat meg kuszkuszbol,de te tapasztald ki,ha nem jo a sikertelenseg ugyis ravisz h ne edd,ha nagyon le akarsz fogyni.De biztatlak h ha elered a celod megtartani mar konnyu egeszseges eletmoddal

Sok sikert :)

2017. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!