Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem jobban a kisebb...

Miért érzem jobban a kisebb súlyt?

Figyelt kérdés
Egy nagyon erős, jó nagy izomlázat szeretnék, hogy másnap holt fáradtan ébredjek és alig tudjak felkelni. Több mint egy kg-val nehezítettem az edzést és guggoltam 3x20 db-ot de most alig érzek valamit... a múlt héten könnyebb súllyal csináltam 3x22 db-ot és ott azért kicsit már éreztem. Hogy van ez? Attól, hogy nincs izomláz még jól csináltam? Fejlődök?
2017. aug. 7. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami paraméter rólad? Plusz mekkora súllyal edzel?
2017. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az izomláz nem azt jelenti, hogy fejlődsz, hanem hogy túlerőltetted, így sérült. Sőt, még lassítja is, mivel először regenerálnia kell a szervezetnek az izomszöveteket.


Én már három éve formálok alakot, egyszer sem volt izomlázam, mivel figyeltem az egészségemre. Mostanra már látszanak a hasamon a kockák, ha kicsit behúzom.

2017. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!